Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Київський обласний молодіжний форум

Реклама

Київський обласний молодіжний форум

 
Київський обласний молодіжний форум відбувся в конференц-холі м. Ірпінь 18 грудня. 200 учасників з усієї Київщини приїхали, аби підвести підсумки молодіжної роботи у 2018 році, обмінятись досвідом та поговорити про перспективи подальшої співпраці. Наше місто на цьому Форумі презентували працівники відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Офіційна частина розпочалась із вітальних слів в.о. Ірпінського міського голови Анастасії Попсуй та заступника міністра молоді та спорту України Олександра Яреми.

Начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА Марина Попатенко презентувала діяльність управління за 2018 рік.

Зокрема, були підведені підсумки щодо двох обласних конкурсів проектів. У рамках конкурсу в сфері молодіжної політики було профінансовано 15 проектів-переможців на суму 1 млн грн.

Щодо конкурсу у сфері національно-патріотичного виховання – тут було 14 переможців, проекти яких профінансовано в розмірі 922,42 тис. грн.

Окрім цього, Марина Попатенко розповіла про реалізовані проекти у напрямах неформальної освіти, серед яких – тренінги «Активні громадяни» за програмою Британської ради в Україні, тренінги з медіаграмотності, а також програма «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз», в яких представники активної молоді зі Славутича також брали участь протягом 2018 року.

Результатом Форуму стало утвердження про виключну, домінуючу роль громадськості у розвитку будь-якої громади: наразі тільки громадські організації можуть створювати та подавати проекти на конкурси з метою отримання державних коштів для їх реалізації.

Тож закликаємо всіх активних жителів Славутича, всі громадські організації до співпраці з відділом молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради з метою популяризації молодіжного руху та національно-патріотичного виховання.

Працівники відділу молоді та спорту чекають на вас за адресою: Центральна площа, 7, каб. 433, або телефонуйте 3-00-11 (+199), або у соціальних мережах:

▪ офіційна сторінка у Facebook − www.facebook.com/molodsportslavutich/
▪ офіційний канал у Telegram – t.me/molodsportslavutich
офіційна сторінка в Instagram – molodsportslavutichВідділ молоді та спорту
виконавчого комітету Славутицької міської ради

Теги: молодь, форум, управління, підсумки

Добавить в: