Новости

Новости Славутича и региона  

  • Навесні традиційно проходить багато конкурсів дитячої та юнацької творчості. Викладачі готують до участі своїх учнів та сподіваються на хороші результати. Приємно коли сподівання справджуються, а результати бажані і очікувані. Так нещодавно юні артисти вибороли перемоги у обласному та Міжнародному конкурсах з чим і вітаємо їх, а також викладачів та батьків!
  • З 10 по 12 квітня на майданчик Чорнобильської АЕС з технічним візитом прибули експерти МАГАТЕ. Візит відбувся у рамках виконання Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї. Переважну більшість візиту експерти провели на майданчику проміжного сховища відпрацьованого ядерного палива «сухого» типу (далі: СВЯП-2). Об'єкт призначений для приймання, підготовки до зберігання і безпосередньо зберігання протягом 100 років більше 20 000 відпрацьованих тепловидільних збірок, які накопичилися у результаті роботи Чорнобильської АЕС.
  • Українські прикордонники на пункті «Славутич» затримали «чорного археолога», який намагався вивезти на автомобілі старовинні речі ХІV-ХV століть. Повідомляється, що прикордонний наряд Чернігівського загону звернув увагу на інструмент, що був у автівці чоловіка. Такий інструмент зазвичай використовується для проведення археологічних розкопок.

Фото и Видео  

Панорама  

  • Першочергово слід вивести працівників і учнів із приміщення, де виникла пожежа, а також із приміщень, яким загрожує небезпека поширення вогню і продуктів горіння. У холодну пору року на розсуд працівників, що здійснюють евакуацію, учні перед виходом на вулицю можуть одягтися або взяти одяг із собою. Працівники, які здійснюють евакуацію, не повинні залишати учнів без нагляду з моменту виявлення пожежі та до її ліквідації.
  • У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують із ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою. За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.
  • Щільність негативу, що валить звідусіль на гаранта, просто божевільна, й це лише початок року, вирішального для визначення подальших політичних перспектив Петра Порошенка. Немає жодних підстав вважати, що число ударів чомусь зменшиться, а їхня сила ослабне. Він сам, його оточення, близьке й далеке, на диво плідно працюють над виробництвом нових приводів для критики, навіть прокльонів, а нажиті численні вороги готові мститися. Безсумнівно, що не впустить нагоди напаскудити й Росія, і зробить це неодноразово.
сайт Объява