Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Нас усіх єднає Рушник Національної Єдності!

Реклама

Нас усіх єднає Рушник Національної Єдності!

У День Гідності і Свободи у великій залі Кіноконцертного комплексу 21 листопада відбулась акція «Рушник національної єдності».


На початку заходу ведуча Лариса Маслій нагадала про основні ключові події Революції Гідності. Події Майдану зробили наше суспільство іншим. Щирий український народ показав, що він може захисти свою мрію і хоче жити у вільній, новій державі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. У цей день також славутичани вшанували
пам’ять і загиблих славутичан, учасників АТО, поклавши квіти до їх меморіальних дошок.

Сьогодні, як ніколи, нашому суспільству так потрібна єдність! Адже саме єдність і свобода робить нас гідними громадянами України!

Яскравою, незабутньою, хвилюючою подією єднання Славутича стала акція «Рушник Національної Єдності». Ініціатором створення рукотворної національної реліквії є подружжя Тетяни та Миколи Степаненків. Національний Оберіг вишивало 1340 громадян.
Полотно для Рушника завдовжки 9 метрів і завширшки 75 сантиметрів було виткано з коноплі та розшито представниками всіх областей України, а також українськими діаспорами з Канади, США, Польщі, Молдови.

Рушник складається з двох однакових половинок (крил), у центрі якого вишито золотом Герб України у вінку. Чотири доби, ні на хвилину не припиняючи рух голки, вишивали Герб чотири золотошвейки, кримські татарки, почергово, по дві, адже не можна було зупиняти рух і життя країни.

Кожний, хто долучився до створення національної реліквії, залишив на рушнику, окрім елементів вишивки, свою позитивну енергетику, яка так відчувається біля українського Оберега!

Культурно-мистецька та супільно-політична акція «Рушник Національної Єдності», що проводиться по всіх куточках нашої країни та за її межами, розкриває не тільки високу культуру українського народу, а і його єдність, самодостатність, повагу до інших народів.

По завершенню акції кожний міг роздивитися унікальний рушник та зробити фото на згадку.
 

Теги: рушник, єдність, акція, реліквія

Добавить в: