Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Ігор ГЛУЩЕНКО: «Хай з’являються у боксі нові зірки!»

Реклама

Ігор ГЛУЩЕНКО: «Хай з’являються у боксі нові зірки!»

У Славутичі з 23 по 25 листопада відбувся ХІ Міжнародний турнір із боксу пам’яті Г. Р. Кіма. 146 учасників, 31 команда з Бєларусі, Молдови, Німеччини, України прибули до нашого міста, аби показати свої досягнення в боксі. 

У перший день змагань у Московському фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулось урочисте відкриття боксерського турніру. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять славутицького тренера Г. Р. Кіма.

З вітальними словами до учасників турніру звернулися заступник міського голови М. Б. Шинкаренко, організатор змагань, заслужений тренер України І. М. Глущенко.

Перемог та красивого боксу побажав спонсор – О. О. Копіч, представник компанії «Тепло». Головний суддя, суддя міжнародної категорії М. В. Костючок, подякував організаторам за високий рівень підготовки турніру.

 

24 листопада відбулися півфінальні бої, а 25-го – фінальні. За результатами ХІ Міжнародного турніру з боксу пам’яті Г. Р. Кіма славутицькі боксери отримали такі результати у вікових категоріях:

▪ 2003–2004 рр.н., Максим Щукін (54 кг) – II місце;
▪ 2005–2006 рр.н., Ростислав Трухан (33 кг) – I місце; Єфрем Кудрін (43 кг) – I місце; Денис Щукін (37 кг) – III місце;
▪ 2007–2008 рр.н., Олег Троценко (59 кг) – I місце; Данило Ткаченко (48 кг) – II місце; Олексій Гудков (34 кг) – III місце.

До речі, на ІІІ і ІV турнірах у Славутичі проводили свої бої вже всесвітньовідомі боксери Олександр Усик та Євген Хітров. Для юних учасників міжнародних змагань – це гарний приклад і можливість показати красивий бокс й отримати очікувану перемогу.


Відділ інформації

Теги: змагання, бокс, бої, перемозці

Добавить в: