Реклама

Добро породжує добро!

На благодійну акцію «Від серця до серця Романа», що відбулася 19 листопада у Кіноконцертному комплексі, відгукнулося багато славутичан. Кожен хотів надати свою конкретну допомогу учню школи №1 Роману Федорцю на лікування в далекий Індії. 

На ярмарку, що відбувався у переповненому фойє ККК, було багато власних виробів, товарів, творів мистецтва від підприємств, міських установ і служб та славутичан. Усе запропоноване вражало своєю вишуканістю, індивідуальністю та різноманіттям.

Організатори акції дякували всім за небайдужість до долі Романа. Після проведених аукціонів, продажів, благодійних внесків була оголошена сума зібраних коштів, а вона виявилася чималою – 32 308 гривень.

Крім того, з початку акції славутичани перерахували матері Федорець Вірі Степанівні 45 066 грн. Депутат Верховної ради України Ярослав Москаленко, дізнавшись через соціальні мережі про подію, теж долучився до акції та надав матеріальну допомогу в розмірі 1000 доларів США.

Завершилася благодійна акція яскравих концертом славутицьких музикантів та вокалістів.

Бажаємо Роману якнайшвидшого одужання та повернення до рідного Славутича! Установите последнюю версию flashТеги: акція, благодійність, концерт, ярмарок

Добавить в: