чери

Реклама

Внесок у боротьбу зі СНІДом

 

Першого грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, славутичани долучилися до благодійної мистецької акції, яку ініціювала художня студія «АКВА»» за підтримки міського відділу культури, національностей та релігій разом з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сьогодні Україна посідає друге місце в Європі і п’яте у світі за темпами поширення вірусу імунодефіциту людини . Щоб привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту керівник студії «АКВА» Катерина Шаповал запропонувала всім присутнім учасникам акції налаштувати свій внутрішній світ на творчість, відчути всю її глибину і, взявши в руки пензлик та фарби, прикласти зусилля та створити свій власний малюнок на продаж. Всі кошти будуть передані на лікування хворих на СНІД. Робота над малюнками продовжується. До речі, юні вихованці студії, уже виставили свої роботи на продаж .

Символом боротьби зі СНІДОМ є червона стрічка, яку прикріпили кожному учаснику акції працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Людмила ЛЮБИВА

 

Теги: СНІД, день боротьбі, Студія АКВА

Добавить в:
 
 
сайт Объява