Главная страница » Новости » Фото и Видео » Козацькому роду нема переводу!

Реклама

Козацькому роду нема переводу!

 

У першу суботу жовтня, Київщина відмітила День бійця територіальної оборони. Створені у травні 2014 року підрозділи самооборони забезпечують підвищення обороноздатності, захисту інтересів громад у військовий час. А особовий склад цих батальйонів – свідомі, патріотичні мужні громадяни, готові прийти на допомогу своїй країні.


Зранку 7 жовтня на Центральній площі Славутича вишикувалися бійці територіальної оборони, військовослужбовці вч №3041. Відбувається церемонія підняття Державного Прапора України, звучать Гімни України та Славутича. З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Юрій Фомічев та військовий комісар Юрій Буяло. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України. Після показових виступів з рукопашного бою бійцями військової частини, бажаючі могли ознайомитися з порядком застосування спеціальних засобів, зібрати та розібрати зброю, відвідати виставку військової техніки. Підняла настрій українською піснею вихованка Палацу дітей та юнацтва Віка Шевченко.

У народі говорять: «Козацькому роду нема переводу!» І українці неодноразово доводили, що у складні часи ми об’єднуємося і готові прийти на допомогу один одному. Наш народ нескорений, доки в жилах тече козацька кров.

Відділ інформаціїУстановите последнюю версию flashТеги: територіальна оборона, Центральна площа

Добавить в:
 
 
сайт Объява