Главная страница » Новости » Фото и Видео » Зустріч з міськім головою + фото

Зустріч з міськім головою + фото

10 лютого 2014 року в залі Кіноконцертного комплексу зібралися жителі Славутича зі своїми пропозиціями, баченнями, ідеями щодо забезпечення комфортного проживання в місті. Міський голова Володимир Удовиченко запросив славутичан на відверту розмову.
Зала була заповнена вщент, але як виявилось, більшість людей прийшла послухати міського голову, його думки, переконання, роздуми про майбутнє Славутича.

На початку зустрічі нагородили представників Славутицької громади – переможців конкурсу новорічного оформлення міста. А потім на екрані проектувалися фото, які відображали негативні сторони життя міста: розбиті зупинки, перевернуті урни для сміття, розламані лавки, обписані стіни будинків. Логічне запитання мера: «Хто це зробив?». Міський голова підкреслив думку «Яким бути Славутичу залежить від кожного з нас!».
Далі він проаналізував, результати соціологічного опитування мешканців міста Славутича за підсумками 2013 року, яке провів соціально-психологічний центр. Позитивні зміни у житті міста, які відбулися в 2013 році видзначили 60,9% опитаних.
Даючи оцінку рівня життя у місті Славутичі, в порівнянні з іншими містами України, більше половини учасників опитування (53,5%) вважають що воно краще ніж в інших містах, кожен третій респондент (34,2%) зазначає, що рівень життя такий же самий і кожен восьмий (12,3 %) вказує, що рівень життя гірше.
Наведена діаграма продемонструвала, що за останні роки спостереження, оцінка діяльності міського голови не опускалась нижче середнього рівня і залишається стабільною.
Враховуючи різні думки людей щодо тарифної політики житлово-комунальних послуг, теплопостачання та у зв’язку з введенням в експлуатацію блочно-модульної котельні на альтернативних видах палива, міський голова запросив до слова Генерального Директора ТОВ «Зелена енергія Т» О. А. Муравйова.
Визнанням діяльності влади, її ефективного управління стали слова вдячності жителів міста комунальним підприємствам, безпосередньо двірникам, дорожнім службам, які забезпечують тепло, чистоту і порядок у Славутичі.

Були висвітлені славутичанами і проблемні питання: комусь світло заважає, іншому - кафе довго працює и тим самим порушується тиша громадян. Всі пропозиції мешканців міста були протокольно зафіксовані для подальшого опрацювання.
Підбиваючи підсумок розмови Володимир Петрович подякував її учасникам за співпрацю, наголосивши, що такі дійові форми спілкування із славутичанами обов’язково будуть продовжуватись.
Свої висловити критичні зауваження, побажання щодо забезпечення комфортного проживання в місті, учасники зібрання висловили ще й в анкетах, які будуть опрацьовані фахівцями СПЦ

Інформаційний відділ славутицького ісполкомаУстановите последнюю версию flashТеги: Владимир Удовиченко, мэр Славутича, исполком

Добавить в: