Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Людяність почекає або як Київський квартал засипають сміттям

Людяність почекає або як Київський квартал засипають сміттям 

Після яскраво проведених різдвяних свят жителі міста Славутича вже не перший раз жаліються, що у Київському кварталі біля 11 будинку павільйон знову забитий сміттям. Крім того, деякі вже починають смітити навколо нього. Вдруге славутичанин Dmitry Kosakovskiy (псевдонім збережений) викладає у мережу Фейсбуку фото, як тутешні жителі звозять сміття мішками у Київський квартал. 

Минулого разу Дмитро звертався з письмовими скаргами до очільника міста Юрія Фомічева та до головного архітектора Дмитра Баглаєва. Адже ще два тижні тому жителі Київського кварталу помітили, що звозять смітття у павільйон та ще й смітять біля нього. На що Баглаєв відповів, що павільйон приберуть до Добринінських котеджів (де його радо приймуть жителі). Також жителі міста зверталия з проханням повернути у деякі будинки Київського кварталу сміттєві контейнери. Але за словами Дмитра Баглаєва контейнери повернути неможливо, а сміттєпровід заварили. 

Хто ж викидає сміття та чому його ніяк не прибируть? Жителі говорять, що нічого не змінююється, як було сміття, так і залишилося. Славутичанин Іван Бухарин стверджує, що сортувати сміття та викидати в павільйон немає сенсу, адже його вивозять все однією машиною та одним контейнером. Адже так і є, павільйони поставили, щоб люди сортували сміття, та зараз воно все валяється одним скопом.

- Ви ніяк не заспокоїтесь! Це все через жителів Київського. Туди не кидають сміття не з ФОКу, не з аптеки (якої вже не існує), не з басейну. Павільйони потрібні, щоб сортувати сміття. Потрібна людина, яка проінформує інших, що кидати все в один мішок не правильно. Вчиться сортувати! - прокоментували під дописом у Фейсбуці славутичанка, Inna Testart (псевдонім збережений). 

Теги: скарги славутичан, викидують скопом сміття

Добавить в: