Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » У Славутичі звозять сміття машинами у Київський квартал

У Славутичі звозять сміття машинами у Київський квартал 

Нещодавно на просторах Фейсбуку з'явилися фото, на яких чітко видно як люди викидують сміття поза смітником та не сорторють сміття. Dmitry Kosakovskiy (псевдонім збережений) опублікував фото, де смітник у Київському кварталі біля 11 будинку завалений сміттям. Dmitry говорить, що сміття приїжджають та вигружають машинами, а що цікавіше, що вигружають біля смітнику.

- Уже на офіційні звернення не відповідають. Надіслав звернення на ім'я Юрія Фомічева, яке надіслав на електронний адрес. Відповіді немає. У звернені вказані факти порушення нормативно-правових актів. Дмитро Баглаєв знав про проблему ще у 2018 році. І тільки у цьому році місяць тому взявся допомогти вирішити цю проблему, але по сьогоднішній день нічого не зробили, - пише у публікації славутичанин Dmitry Kosakovskiy.

На це звернення Дмитро Баглаєв відповідає, що самі жителі Київського кварталу відмовилися від контейнерів для сміття, тому сміттєпровід заварили, а камери для сміття перетворили в комори. Тепер жителі Київського кварталу знову просять повернути назад контейнери, а павільйон для сміття прибрати. 

- Жителі Добринінських котеджів залюбки приймуть павільйон для сміття, але куди ви, жителі Київського кварталу будете викидувати сміття? - звернувся у коментарях під публікацією головний архітектор міста, Дмитро Баглаєв. 

На це запитання точної відповіді Дмитро так і не почув, адже натомість Dmitry Kosakovskiy просто звинувачує головного архітектора Славутича у брехні, нібито жителі нічого подібного не говорили, що у них насправді не запитючи забрали контейнери для сміття та встановили павільйон, куди зараз люди машинами звозять сміття під павільйон. 

- Контейнери для сміття були і тут їх не стало, тому що працівники ЖКЦ забрали контейнери. Жителі 3 та  під'їздів у Київському кварталі ніколи не вимагали встановити павільйон, з метою того, щоб залишитися без контейнерів. Якщо у Баглаєв володіє іншою інформацією, то хай покаже протокол про збір мешканців, - відповів Dmitry Kosakovskiy.  

Теги: скарги славутичан, дмитро баглаєв, зозять сміття в київський

Добавить в: