лом

Тижневі міські новини

Після прийняття бюджету країни управлінням фінансів Славутицької міської ради було розроблено новий бюджет на 2020 рік. До 29 листопада триває голосування за проекти «Бюджету участі». Обрати кращий проект та проголосувати можна у виконавчому комітеті Славутицької міської ради (каб. 206), Офісі підтримки громадських ініціатив (БД «Енергія», 2-й поверх) або на сайті https://slavutych.pb.org.ua/

Стартує конкурс на краще новорічне оздоблення міста. Конкурс триватиме з 19 грудня цього року по 8 січня наступного. До участі запрошуються підприємства, установи, організації та населення міста, котрі виявили бажання до зустрічі 2020 року та Різдва святково оформити фасад, будинок, вітрину, балкон. Детальні умови конкурсу розміщено на сайті Славутицької міської ради в розділі «Розпорядження міського голови».
 

 

Комунальним підприємством «Дорожньо-експлуатаційне управління» придбано дорожній каток. Нова техніка вже була випробувана на ямковому ремонті під’їздів до готелю «Славутич». Продовжуються роботи на Московській площі, відремонтовано доріжку в Київському кварталі біля будинку №4.


Житлово-комунальним центром встановлено 30 нових елементів на дитячих майданчиках.
 

 

КП «Славутич–Електромережі» проведено відновлювальні роботи між міським стадіоном «Каскад» та Талліннським ФОКом, у котеджній забудові Невського кварталу. Виконуються аварійні роботи на вул. Героїв Дніпра. Замінено 50 старих ламп розжарювання на нові LED-лампи.
 

 

У Невському кварталі засвітив перший відреставрований ліхтар. Встановлено сучасний світовий модуль, нове скло, відреставрована металева частина плафону – це спільна творча робота архітектора міста Дмитра Баглаєва та інженера заводу «Вітава» Олександра Копича.

Минулого тижня працівниками КП «Агентство регіонального розвитку» проведено енергомоніторинг Славутицької міської лікарні. Відтепер показники енергоресурсів будуть вноситись до програми АСЕМ, що дозволить контролювати рівень споживання електроенергії, а в подальшому й скоротити її витрати та розпочати економити. За результатами впровадження енергомоніторингу зазвичай економія складає близько 11–14%. Тому очікується, що вже наступного року скорочення споживання досягне близько 600 Гкал, або 700 тис. грн.
 

Відділом житлово-комунального господарства проведено аналіз споживання теплової енергії багатоповерховими будинками міста. Найвищі показники фактичної середньомісячної вартості опалення – в Київському кварталі, 13, а найнижчі – у Тбіліському, 3.
Гарну справу започаткував колектив Кіноконцертного комплексу. Щотижневий безкоштовний кінопоказ користується попитом у славутичан, особливо у маленьких глядачів. 

Теги: новини, міські, КП ДЕУ, КП КНП

Добавить в: