Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Фахівці від Європейського Союзу в Україні відвідали Славутич

лом

Фахівці від Європейського Союзу в Україні відвідали Славутич

 

У Славутичі 30 жовтня відбулася робоча моніторингова зустріч координатора Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» в Україні Олександра Цепка та координатора сектору Представництва ЄС в Україні Віталії Мудрук з місцевою командою Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич − драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону».

Міський голова Юрій Фомічев проінформував гостей про життєдіяльність Славутича, його відкритість для співробітництва та налагодження конструктивних ділових зв’язків з інвесторами, представниками ділових кіл. Він окреслив основні перспективні напрямки економічного розвитку міста.

Про основні аспекти та результати, досягнуті за період реалізації грантового проекту ЄС, доповіла менеджер проекту Лариса Нікітенко. За цей час зроблено чимало, а саме: налагоджено співпрацю Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської ОТГ в рамках партнерства «Славутич – Чернігівський регіон», розроблено та реалізується «План місцевого економічного розвитку Славутича», створено веб-сервіси для бізнесу: місцеві адміністративні Е-послуги онлайн, інвестиційний портал Славутича, створено службу з правового захисту бізнесу, розроблено положення для отримання бізнесом фінансової підтримки, триває безкоштовне навчання за тренінговою програмою «Бізнес-навички − інструмент особистісного розвитку» для всіх охочих славутичан тощо.

Учасники робочої зустрічі також відвідали будівельний майданчик, де споруджується Інноваційний індустріальний бізнес-парк. Фахівці від Європейського Союзу в Україні познайомилися з ходом будівництва об’єкту, мали розмову з Дмитром Галенком, директором компанії-підрядника − ТОВ «Буденергомонтаж», обговорили проблемні питання, які виникають у процесі будівництва. Вони в цілому позитивно оцінили роботу славутицької команди, надали фахові консультації та корисні поради щодо успішної реалізації проекту ЄС, спрямованого на покращення інвестиційної привабливості Славутича та прискорення місцевого економічного розвитку.

Більше інформації про грантовий проект ЄС у Славутичі − на сайті Славутицької міської ради: http://e-slavutich.gov.ua/Entrepreneurs/International_Cooperation/SitePages/SlavutychEU.aspx на сторінці проекту у мережі «Фейсбук»: https://www.facebook.com/slaveudev/

#СлавутичЄС
#МериЗаЕкономічнеЗростання
#Славутич #розвиток

Більше інформації про грантовий проект ЄС у Славутичі −
на сайті Славутицької міської ради:
http://e-slavutich.gov.ua/…/Inte…/SitePages/SlavutychEU.aspx

Команда з реалізації
грантового проекту ЄС
в м. Славутич

Теги: зустріч, проект, ЄС, грант

Добавить в: