slavutich.cn.ua

«ДЖЕРЕЛЬЦЮ» - 25!!!

Швидко плине час, летять роки. Ось і нам вже виповнилось 25 років з дня відкриття закладу.
З днем народження, рідне «Джерельце»!

З нагоди цієї дати 13 січня 2014 року відбувся святковий захід.

До ошатно вбраної музичної зали запрошені діти всіх вікових груп, працівники «Джерельця». Ведучі заходу Вишнявська Антоніна Олексіївна, Симонова Яніна Михайлівна запропонували всім хлопчикам і дівчаткам посміхнутися один до одного, потиснути руку другові, піднявши руки догори, привітати всіх з ювілеєм.
З дружнього веселого «Ура» розпочалося свято. Тепло вітали глядачів діти старших вікових груп, що виконали чудову танцювальну композицію «Супер дитячий садок», а потім разом з педагогами заспівали «Пісню про дитячий садок». Далі для тих, хто відкривав дошкільний заклад 25 років тому та для тих, хто працює і на сьогодні діти подарували веселі танці «Фантики», «Веселі козенята», «Хурделиця», пісні «Тупни ніжка моя», «З днем народження тебе».

Наше «Джерельце» - швидке і веселе,
Наше «Джерельце» - як сонце яскраве,
Наше «Джерельце» - весела країна щасливих дітей,
Наше «Джерельце» - справжня країна інноваційних ідей.
Заступник завідуючого відділом освіти Ігнатова Алла Володимирівна, провідний спеціаліст відділу освіти по роботі з дошкільними навчальними закладами Васянович Ольга Василівна привітали колектив з 25-річним ювілеєм та вручили Грамоти відділу освіти працівникам, які відпрацювали в дитячому садку 20 і більше років.

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Теги: Джелельце, Игнатова Алла Владимировна