slavutich.cn.ua

Які проєкти "Бюджету участі" на етапі голосування?

 


До цьогорічного Громадського "Бюджету участі" автори подали 19 проєктів. "Бюджету участі" існіє для небайдужих людей, які прагнуть покращити структури міста. У Славутичі небайдужих вистачає, тому кожний проєкт відрізняється. Хтось хоче покращити медицину у місті, хтось культуру, а деякі активісти зосереждуються на спорті та розвитку містян.

Етап голосування буде тривати ще 1 тиждень та три дні. Після завершення голосування, спеціальні підрозділи порахують голоси та визначуться з проєктами, які успішно пройшли не тільки перевірку, а й етап голосування. Далі проєкти переходять на третій етап - реалізації. 

№8 Активне місто. Автор проєкту - Констянтин Джалалян. Великий проєкт, який передбачає витрат на 296 тисяч гривень. Віднесли проєкт до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Наразі проєкт набрав 115 голосів.

№1 Wi-fi комфорт-зона Славутицької поліклініки. Автор проєкту - Євген Гарін. Маленький проєкт, який передбачає витрат на 99 тисяч 900 гривень. Віднесли проєкт до категорії: інформаційні технології. Наразі за проєкт проголосували 69 людей.

№15 Перший міський мурал "Славутич - зв'язок поколінь". Автор проєкту - Василь Ретунський. Великий проєкт, який передбачає витрат на 300 тисяч гривень. Віднесли даний проєкт до категорії: туризм і велоінфаструктура. Наразі за проєкт проголосували 57 людей. 

№7 Нова промоція "Музей для всіх" на основі впроваджений QR-кодів. Авторка проєкту - Людмила Підлісна. Маленький проєкт, який передбачає витрат на суму 49 тисяч 500 гривень. віднесли проєкт до категорії: культурна спадщина і краєзнавство. Наразі за даний прпоєкт проголосували 18 славутичан.

№9 Здорові діти - щасливе майбутнє у Чернігівському кварталі. Авторка проєкту - Світлана Зіневич. Великий проєкт, який передбачає витрат на 300 тисяч гривень. Віднесли проєкт до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Поки що за проєкт проголосували 43 людей.

№10 Відкритий фестиваль сучасної музики "Славутич in music". Автор проєкту - Юрій Діордієвич. Великий проєкт, який передбачає витрат на суму 299 тисяч 931 гривеню. Проєкт віднесли до категорії: культурна спадщина і краєзнавство. Наразі проєкт набрав 27 голосів.

№6 Спортивно-ігровий майданчик "Київський". Автор проєкту - Михайло Федосенко. Великий проєкт, на який потрібно буде витрати 208 тисяч гривень. Проєкт віднесли до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Наразі за проєкт проголосували 20 людей. 

№18 Місто сад. Автор проєкту - Володимир Вялько. Малий проєкт, який передбачає витрат на 95 тисяч гривень. Даний проєкт віднесли до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Наразі проєкт набрав 137 голосів.

№12 Є Voda у сухому озері. Автор проєкту - Володимир Вялько. Великий проєкт, на який потрібно буде витрати 300 тисяч гривень. Проєкт віднесли до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Поки що за проєкт проголосували 153 людини.

№19 SlavYouTouch /Торкнись Славутича! Авторка проєкту - Людмила Підлісна. Малий проєкт, який передбачає витрат на 79 тисяч гривень. Віднесли даний проєкт до категорії: теризм і велоінфаструктура. За проєкт проголосували 2 людини.

№14 Затишний дворик у Київському. Авторка проєкту - Ірина Арефьєва. Малий проєкт, який передбачає витрат на 100 тисяч гривень. віднесли проєкт до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. На сьогоднішній день, за цей проголосували 62 людини. 

№4 Бюро знахідок Славтуича. Автор проєкту - Богдан Сердюк. Проєкт передбачає витрат на 39 тисяч 438 гривень, тому це маленький проєкт. Віднесли авторський проєкт до категорії: туризм і велоінфастуктура. Наразі да проєкт проголосували 50 славтуичан.

№17 Створення зони комфортного відпочинку біля Інлайту. Авторка проєкту - Ульяна Єрастова. Це малий проєкт, на який потрібно буде витрати 100 тисяч гривень. Віднесли проєкт до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Наразі за проєкт проголосували 40 людей. 

№13 City-простір для свіх поколінь. Автор проєкту - Артем Василець. це великий проєкт, передбачена сума його витрат 190 тисяч гривень. Віднесли проєкт до категорії: туризм і велоінфаструктура. Проголосували за проєкт на сьогоднішній день 34 людини. 

№11 Величні ремонтні станції для велосипедів. Авторка проєкту - Гінтарія Падун. Малий авторський проєкт, який передбачає витрат на суму 77 тисяч 760 гривень. Проєкт віднесли до відповідної категорії: туризм і велоінфаструктура. Наразі проєкт набрав 21 голос.

№16 Зона барбекю та відпочинку. автор проєкту - Віталій Дорош. Проєкт мпередбачає витрат на 256 тисяч 500 гривень, тому він вважається великим проєктом. Віднесли його до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Наразі за проєкт проголосували 12 людей.

№5 Облаштування зони відпочинку із безхатними тваринами. Авторка проєкту - Ірина Полікарпова. Проєкт великий, тому передбчає витрат на суму 242 тисячі 340 гривень. Проєкт віднесли до категорії: благоустрій загальноміських територій міста. Зараз цей проєкт має 151 голосів.

№3 "UNIOR-QUIZ". Авторка проєкту - Ольга Мельник. Проєкт великийі передбачає витрат на суму 299 тисяч 955 гривень. Проєкт віднесли до відповідної категорії: культурна спадщина і краєзнавство. Поки що за проєкт проголосували 11 славутичан.


Британ Дар'я

Теги: бюджет, участі, славутич, 2020, голосування