slavutich.cn.ua

Вниманию вкладчиков 200+

25 Июня 2015 10:56   Просмотров: 1141
Метки: банк киевская русь, вкладчики
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0
Вниманию вкладчиков 200+.У зв’язку з тим, що з Адміністрації Президента отримано відмову на Колективну скаргу вкладників БКР, підготовлено «Адміністративний позов до Президента України про визнання бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії» до Вищого адміністративного Суду.

У якому є наступні вимоги:
Зобов’язати Відповідача вчинити наступні дії:
1) Звернутися від імені Президента України до Конституційного суду з конституційним поданням щодо невідповідності Конституції України окремих норм ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
2) Надати особисте доручення депутатській фракції «Блоку Петра Порошенко» підготувати зміни до ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» з метою приведення норм Закону до норм Конституції України.
3) Звернутися до Адміністративній раді Фонду з пропозицією розгляду та прийняття рішення про збільшення граничного розміру відшкодування коштів за вкладами до 600 000 гривень (у відповідності до того розміру відшкодування у іноземній валюті , яке існувало на час затвердження попереднього граничного розміру відшкодування коштів за вкладами: 25 000USD)

Ищу вкладчиков БКР (славутчан и киевлян), желающих присоединиться к данному Иску.
Обращаться fiodor_o@inbox.ru (Олег Федоренко)
Добавить в: