Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона
СТО

Новости

Новости Славутича и региона 

 • (16 Июля 2014 16:15) Сімейні цінності
  У неділю, 13 липня, на подвір’ї Свято-Іллінського храму зібралось біля п’ятидесяти славутицьких родин. Глядачам був запропонований перегляд театральної вистави «Сімейні цінності», в якій висвітлено сімейні традиції, відношення між чоловіком та дружиною, дітьми та батьками.
 • Якщо говорити про децентралізацію влади, то мова йде про ліквідацію обласних та районних державних адміністрацій, запровадження посад представників президента України у виконавчих комітетах місцевих рад, яким будуть делеговані повноваження основних функцій державної влади на місцях.
 • 12-13 июля в с. Шестовица Черниговского района состоялся фестиваль исторической реконструкции и фехтования "Сиверские викинги". Узнав от друзей про это, мы не могли остаться в стороне, так как с детства интересовались историей, традициями, культурой славян, викингов, казаков. Это был отличный шанс увидеть вживую бои, о которых мы читали только в книгах.
 • У Владимира Петровича Удовиченко есть один наивесомейший плюс, которого нет и никогда не будет ни у одного другого главы города. Главным плюсом ВПУ является его отношение к Славутичу. Это отношение отца к своему ребенку. Папаши, который обожает своего малыша, хоть и злится на него порой.
 • Працівник Д. після обідньої перерви приїхав на місце виконання робіт на автомобілі аварійної служби. Виходячи з кабіни автомобіля він стрибнув з підніжки на землю (висота підніжки-50 см.). При цьому правою ногою він наступив на камінь та впав на ліву ногу, отримавши важку травму ноги. Результат – стійка втрата працездатності та інвалідність.
 • . Ефективність роботи міського голови щодо залучення інвестицій в місто була б ще вищою (одна інвестиція «Зеленої енергії», проти якої виступали депутати групи «Альтернатива» склала десятки мільйонів гривень), якби не «махлювання» пана Гладченка в змові з іншими депутатами під час проведення аукціону (два етапи) по приміщенню «Нежитлової будівлі складу тари».
 • (11 Июля 2014 10:15) Рыбацкое счастье
  Рыбаки везде одинаковы и счастье рыбацкое у них очень похожее – рыба поймалась во-о-о-о-от такая! Как только снимают запрет на рыбную ловлю в реках и водоемах, так и потянулись, как перелетные птицы, любители рыбной ловли к водоемам! Кто с удочкой, кто с кормушками, кто со спиннингом на хищника.
 • Тіло потонулої жінки підняли на поверхню з Дніпра місцеві жителі неподалік с. Неданчичі, Ріпкинського району. Повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Загиблою виявилася 39-річна мешканка Славутича, яка, за попередніми даними, потонула на Івана Купала з 6 на 7 липня.
 • Вони вивчають ситуацію в Україні та кращий досвід міст щодо підтримки мобілізованих військовослужбовців, їх сімей та тимчасових переселенців. Міський голова розповів їм про роботу, що ведеться у Славутичі і яку координує міський штаб.
 • Прийшов час говорити правду про стан речей так, як вони є насправді. Славутич – наш дім, яким потрібно пишатись та із гордістю говорити, що я славутичанин – таку думку має кожен мешканець міста, таку думку мав і я, доки не розпочав свою депутатську діяльність.
Страница: 1  ...  443 444 445 446 447  ...  478     предыдущая | следующая