Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона

Реклама

Новости

Новости Славутича и региона 

 • Володимир Володимирович Панченко був першим, хто почав розвивати дівочий футзал (футбол) у Славутичі. У 2001 р., він прийшов працювати вчителем фізичної культури в ЗОШ №4. На уроці його запитали дівчата: «А чому у футбол грають тільки хлопці? Ми також хочемо!».
 • (3 Октября 2014 09:19) Як зберегти тепло в оселі?
  Сьогодні ми відкриваємо нову рубрику. Протягом жовтня–листопада ви знайдете у ній відповіді на актуальні питання з енергозбереження у вашому домі, отримаєте поради про те, як найкраще підготуватися до зими. Останнє підвищення тарифів на енергоносії, житлово-комунальні послуги та їх подальше зростання у 2015–2017 роках спонукає нас до пошуку рішень економії.
 • З 1 вересня 2014 року в Славутичі на базі Центру професійного розвитку розпочав свою роботу кабінет профорієнтації. Кабінет проводитиме систему заходів, спрямованих на забезпечення активного, свідомого професійного самовизначення, засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні основи вибору професії.
 • Вже вкотре не будую плани на кінець вересня, тому що знаю де буду. На три дні забуваю про всі справи та занурююсь у творчість. За цей час я нового дізнаюсь більше ніж за рік навчання. Ніч верстки завжди була безсонною, до того моменту, поки не змінили правила подачі конкурсних робіт у суботу до 22.00.
 • (2 Октября 2014 10:08) Холодное сердце. Анонс
  В выходные дни, 4 и 5 октября, в малом зале Киноконцертного комплекса в 13.00 и 16.00 в формате 3D состоится показ «Диснеевского» мультипликационного фильма «Холодное сердце». Когда древнее предсказание сбывается и королевство погружается в объятия вечной зимы, трое бесстрашных героев...
 • (2 Октября 2014 09:57) Малефисента. Анонс
  В выходные дни, 4 и 5 октября, в малом зале Киноконцертного комплекса в 19.00 в формате 3D состоится показ американского фэнтезийного художественный фильм «Малефисента». Юная волшебница Малефисента вела уединённую жизнь в зачарованном лесу, окружённая сказочными существами, но однажды...
 • (2 Октября 2014 09:44) Вісті зі штабу
  30 вересня в залі засідань виконавчого комітету під головуванням міського голови Володимира Удовиченко пройшло розширене засідання міського штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям, сім’ям вимушених переселенців зі сходу України
 • Нагородити переможців щорічного конкурсу «Збереження навколишнього середовища, озеленення, благоустрій»: У номінації «Кращий благоустрій і утримання території підприємств, організацій, закладів міста»
 • Ми, юні журналісти, телевізійники, фотокореспонденти, редактори дитячих газет і телепрограм, представники учнівських, молодіжних і самоврядних організацій, а також дитячі творчі колективи і виконавці закликаємо увесь світ
 • Під таким гаслом 27-28 вересня у місті Славутичі в рамках ХХІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича» та Всеукраїнського тижня планування сім’ї відбулася низка інформаційно-просвітницьких заходів.
Страница: 1  ...  376 377 378 379 380  ...  428     предыдущая | следующая