Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона

Новости

Новости Славутича и региона 

  • Навесні традиційно проходить багато конкурсів дитячої та юнацької творчості. Викладачі готують до участі своїх учнів та сподіваються на хороші результати. Приємно коли сподівання справджуються, а результати бажані і очікувані. Так нещодавно юні артисти вибороли перемоги у обласному та Міжнародному конкурсах з чим і вітаємо їх, а також викладачів та батьків!
  • З 10 по 12 квітня на майданчик Чорнобильської АЕС з технічним візитом прибули експерти МАГАТЕ. Візит відбувся у рамках виконання Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї. Переважну більшість візиту експерти провели на майданчику проміжного сховища відпрацьованого ядерного палива «сухого» типу (далі: СВЯП-2). Об'єкт призначений для приймання, підготовки до зберігання і безпосередньо зберігання протягом 100 років більше 20 000 відпрацьованих тепловидільних збірок, які накопичилися у результаті роботи Чорнобильської АЕС.
  • Українські прикордонники на пункті «Славутич» затримали «чорного археолога», який намагався вивезти на автомобілі старовинні речі ХІV-ХV століть. Повідомляється, що прикордонний наряд Чернігівського загону звернув увагу на інструмент, що був у автівці чоловіка. Такий інструмент зазвичай використовується для проведення археологічних розкопок.
  • 23 квітня на Чорнобильській АЕС відбулося виїзне засідання робочої групи Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховная рада України. Візит відбувся згідно з планом роботи комітету у рамках Восьмої сесії Верховної Ради. На меті депутатів було вивчення питань щодо введення в експлуатацію нового безпечного конфайнменту та інших об'єктів зони відчуження.
  • У рамках програми "Психологічний супровід молодих батьків" 18 квітня в Соціально-психологічному центрі пройшов семінар на тему адаптації до дитячого садку. Мами, які восени планують почати новий етап в житті сім'ї - віддати дитину у яслі - прослухали важливу інформацію, яка підготує їх та дитину.
  • Нещодавно, 14-18 квітня місто Славутич гостинно приймав учасників міжнародного турніру пам’яті героїв Чорнобиля з важкої атлетки У турнірі взяли участь 320 атлетів з 21 області України та 4 команди з республіки Білорусь.
  • Рятувальники повідомили про спецоперацію зі спасіння однорічної дитини у місті Славутич, яка випадково залишилася одна в квартирі. "19 квітня о 18:08 до 63-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Славутич надійшло повідомлення про те, що в житловій п’ятиповерхівці міста за адресом...
  • Ця акція, присвячена Дню довкілля, триває в країні уже 5 років. Під гаслом "Зробимо Україну чистою" учасниці групи підтримки дружин учасників АТО, які відвідують Соціально-психологічний центр м. Славутич вперше долучилися до всеукраїнської акції. 19 квітня жінки-волонтери влаштували прибирання у лісі за Прибалтійськими кварталами.
  • Здавання в експлуатацію нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській атомній електростанції переноситься на листопад 2018 року. Про це повідомив на брифінгу голова Держагентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук. Раніше Державна інспекція ядерного регулювання прогнозувала введення в дію нового конфайнменту на ЧАЕС наприкінці травня 2018 року.
  • 19 квітня 2018 року об 11:50 на Державному спеціалізованому підприємстві Чорнобильська атомна електростанція на об’єкті «Укриття» нацгвардієць старшина Руслан Мозоль, виконуючи обов’язки чатового під час догляду та перевірки, затримав громадянина, який намагався винести зварювальний апарат «View 6s» на суму 121000 гривень. Співробітник-крадій також прагнув пронести шуруповерт «Зеніт» - 699 грн., комплект допоміжних запчастин та інструменту до нього - 714 грн.
Страница: 1 2 3  ...  304      | следующая
сайт Объява