Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона

Реклама

Новости

Новости Славутича и региона 

 • Під час Стартової наради за проектом національного плану геологічного захоронення високоактивних радіоактивних відходів (ВАВ) в Україні в рамках Інструменту співробітництва у сфері ядерної безпеки (ІСЯБ) експерти обговорили сучасний досвід Європейських країн у цій сфері та окреслили цілі та завдання на майбутнє.
 • Полиция задержала группу из 9 человек за незаконное проникновение в Чернобыльскую зону отчуждения в Киевской области. Как передает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении пресс-службы полиции Киевской области. "Работниками полиции зоны ЧАЭС вблизи отселенного села Залесье была обнаружена группа из девяти сталкеров...
 • В ста метрах взорвавшегося четвертого реактора ЧАЭС открыли солнечную электростанцию мощность в один мегаватт. Украина официально открыла первую солнечную электростанцию, построенную в Чернобыльской зоне отчуждения практически напротив саркофага над четвертым энергоблоком, взорвавшимся в 1986 году.
 • В Чернигов приезжает непревзойденная вокалистка из Америки Брия Блессинг и прекрасные музыкальные исполнители из Львова – этно-джаз бенд «Шоколад». Только 2 ноября у Вас есть возможность посетить концерт-презентацию совместного альбома этих исполнителей IVASYUK. Приезжайте в филармонический центр в Чернигов – не пожалеете.
 • Засновник жанру документальних фільмів про природу - автор «Дикої природи» та «Життя..» на ВВС знімає фільм у зоні відчуження. Відомий британський натураліст, режисер і телеведучий Девід Аттенборо знімає частину свого нового фільму у місті Прип’ять. Він обрав для зйомок саме зону відчуження...
 • День захисника Вітчизни й українського козацтва, організований ОБІЦем, пройшов весело й цікаво. Дівчата підготували подарунки для представників сильної статі свого класу. "Козаки" поділилися на дві команди – «Козаки» та «Невсидючки», і турнір почався.
 • Парламент одобрил изменения в госпрограмму по снятию с эксплуатации ЧАЭС. Сумма финансирования работ в соответствии с программой ориентировочно составляет 2 963,22 млн гривен Парламент поддержал во втором чтении проект закона №6624 "О внесении изменений в Общегосударственную программу снятия с эксплуатации Чернобыльской АЭС и преобразование объекта "Укрытие" в экологически безопасную систему".
 • У м. Миколаїв 8−12 жовтня відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15-ти років. Славутич був представлений Максимом Большаковим, Владиславом Овчаренком, Назаром Познанським, Владиславом Юхновцем. Усі спортсмени – вихованці відділення важкої атлетики КДЮСШ м. Славутич, тренери: Г. С. Зубець, Ю. П. Каленський.
 • Початок навчального року виявився для ЗБІЦу багатим на події. Спочатку школярі відвідали музейний урок «Чернігівщина − край партизанської слави» в міському музеї, де із зацікавленням прослухали історію партизанського руху на Чернігівщині. Дивно було учням чути, що в ті важкі, суворі й жорстокі часи такі ж, як вони, їх ровесники, вели героїчну боротьбу проти нацистських окупантів.
 • (22 Октября 2018 06:00) Анонси наступного тижня
  23–26 жовтня – навчальний захід «ENTO Study Lab в Україні. Міста з перехідною економікою – моральне та фізичне відновлення» від Європейської мережі з організації навчання місцевих та регіональних влад. 24–26 жовтня – практичний семінар з енергоефективності для підписантів Угоди мерів.
Страница: 1 2 3  ...  351      | следующая
сайт Объява