Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона

Реклама

Новости

Новости Славутича и региона 

 • В умовах розвитку українського суспільства соціальної підтримки потребує значна кількість сімей/осіб. Збільшення числа потенційних отримувачів соціальних послуг спричинене погіршенням соціально-економічного становища, особливо у депресивних регіонах, військовою агресією на Сході України, вимушеним переміщенням значного числа громадян в іншу
 • Четвертий рік поспіль в Україні триває боротьба за власну державну незалежність і територіальну цілісність. Внаслідок подій на сході стресового навантаження більшою чи меншою мірою зазнає все населення країни, але найбільш за все страждають сім’ї учасників бойових дій.
 • (14 Августа 2018 06:43) От сердца к сердцу
  Несколько дней начала августа локация около ДДМ была заполнена детскими голосами, обладатели которых активно принимали участие в различных мероприятиях, начиная с прыжков на батуте, спускания с горки, веселых спортивных соревнований, занятий прикладным творчеством, до обсуждения различных жизненных ситуаций, молодежных дискуссий, а также самовыражений в творческих декоративно-прикладных проектах.
 • С 1-го июня по 31 августа сайт SlAVUTICH.CN.UA объявляет фотоконкурс "Мой любимый питомец"! Присылайте лучшую фотографию вашего четвероногого друга - одна фотография от одного участника! Фото будут размещаться в этом альбоме.
 • Обратиться к этой рубрике заставила воскресная поездка на электропоезде Неданчичи − Чернигов. Вот уже почти 18 лет постановлением Леонида Кучмы с подачи Георгия Кирпы, который в то время возглавлял железнодорожный транспорт нашего государства, профессиональный праздник День железнодорожника определен на 4 ноября.
 • Це свято особливе для славутичан. Адже дякуючи саме праці та ентузіазму будівельників – з’явився наш рідний Славутич із своєю неповторною колоритною архітектурою. Дійсно, у всі часи хороші будівельники завжди високо цінувалися, а від їх професіоналізму залежить якість виконаних робіт, а в кінцевому рахунку затишок та комфорт кожної оселі, кожного робочого місця у всіх сферах економічного життя країни.
 • З метою розвитку неформальної освіти на Київщині, активізації молодіжного руху з 11 по 15 серпня 2018 року розпочинається проект «Школа громадянської освіти молоді Київщини», в рамках якого відбудеться перший тур навчального курсу. До участі запрошується молодь (18-35 років) Київської області, яка небайдужа до розвитку свого регіону, прагне до...
 • (10 Августа 2018 08:17) Графік прийому громадян
  Графік прийому громадян працівниками відділення в місті Славутич управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування країни в Київській області в серпні 2018 року: − Світлана Володимирівна Ромашква, головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим
 • За ініціативи мешканців будинку №10 Бєлгородського кварталу та за надання технічного сприяння Офісу підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» в суботу 4 серпня о 21.00 під відкритим небом відбувся сімейний перегляд художнього повнометражного мультфільму для дітей прилеглих будинків.
 • 31 липня завершено процес детального експертного оцінювання спеціалістами Програми «U-LEAD з Європою» реальних потреб органів місцевого самоврядування в отриманні допомоги на створення або приведення до сучасних стандартів існуючих Центрів надання адміністративних послуг.
Страница: 1 2 3  ...  335      | следующая
сайт Объява