Главная страница » Новости » Фото и Видео

Реклама
 

Новости

Фото и Видео 

 • 23 жовтня 2018 року на центральній котельні запущено котли та розпочато пуск тепла до житлових будинків міста. У першу чергу будуть обслуговувати заявки від тих будинків, що не мають заборгованості за спожиті житло-комунальні послуги. Графік пуску системи опалення житлових кварталів м. Славутич...
 • Відкритий міський пробіг «Біг заради життя» за програмою «Годинний біг». 13 жовтня у м. Славутичі на міському стадіоні «Каскад» з нагоди Дня захисника України відбувся традиційний відкритий міський пробіг за програмою «Годинний біг».
 • 17 октября в центре Киева прошла акция протеста организованная федерацией профсоюзов Украины. Атомпрофсоюз по традиции представляли члены первичное профсоюзной организации Чернобыльской АЭС. Более 100 работников ГСП ЧАЭС шли в общей колоне Федерации профсоюзов Украины.
 • С целью продления срока эксплуатации приреакторных бассейнов, в сентябре текущего года начаты плановые работы по оценке технического состояния бассейнов первого и второго блоков. В работах принимал участие персонал цеха снятия с эксплуатации, цеха обращения с радиоактивными отходами, электроцеха, цеха тепловой автоматики, ремонтно-механического цеха, цеха радиационной безопасности и службы технического контроля.
 • На календарі вже 17 жовтня, але довгоочікуване тепло так і не прийшло в наші оселі. Також не має його у дитсадках, школах. попередньо опалення планували у вівторок. Сьогодні температура в деяких групах сягнула показника 17 градусів. стурбовані батьки звернулися зі скаргою, що в садочках не має тепла.
 • О текущих и плановых работах отдела интегрированного обращения с радиоактивными материалами ГСП ЧАЭС в сентябре 2018.
 • (15 Октября 2018 08:00) День Метролога
  10 октября - професси-ональный праздник работников стандартизации и метрологии Украины,17 специалистов отдела главного метролога ГСП ЧАЭС обеспечивают точность работы 7 тысяч единиц оборудования.
 • 9 октября на городской площади Славутича прошла акция протеста первый этап Всеукраинской акции протеста в поддержку требованиям федерации Профсоюзов Украины и ее организаций в ответ на повсеместное ущемление прав человека труда.
 • У виконкомі відбулась загальноміська нарада де розглядались питання боргів за послуги ЖКЦ, реструктуризації боргів, початок опалювального сезону та медицинської реформи. Головний інженер КП УЖКГ підтвердив, що технічно вони готові до включення опалення.
 • На засіданні громадської ради з розвитку міста в понеділок відбулася презентація проекту економічного розвитку Славутича. Перший заступник міського голови Віктор Шевченко розповів про історію виникнення цього плану. Нагадав, як відпрацьовували всі разом пропозиції органів державної влади різних рівнів, закони, які приймальсь щодо міста Славутича.
Страница: 1 2 3  ...  213      | следующая
сайт Объява