Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Із засідання виконавчого комітету

Реклама

Із засідання виконавчого комітету

На засідання виконавчого комітету 24 січня було винесено 27 питань. Два − «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, які надаються КП «УЖКГ» та «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «Енергосервіс−Славутич» − були зняті з порядку для доопрацювання та обговорення на наступному тижні у комісії з питань тарифної політики.

Інформацію щодо загальних питань надав міський голова Юрій Фомічев.

На засіданні члени виконкому схвалили проекти рішень «Про перерозподіл видатків», «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Славутича на 2019 рік у рамках Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста до 2020 року», «Про програму будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Славутич на 2019 рік в новій редакції», «Про програму розвитку інформаційного простору, комунікацій із громадськістю та промоції м. Славутич на 2017−2020 роки в новій редакції», «Про програму забезпечення діяльності ради на 2016–2020 роки в новій редакції», «Про міську Програму участі Славутицької міської ради в роботі об’єднань органів місцевого самоврядування на 2019 рік», «Про міську Програму фінансової підтримки ветеранських організацій міста Славутич на 2016–2020 роки в новій редакції».

Також встановлені тарифи на виробництво та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ». Розглянуто питання про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Затверджено план розподілу частини території садибної забудови Добринінського кварталу, де передбачається 117 земельних ділянок, з яких 79 буде надано учасникам АТО.

Рішенням виконкому визначена аптека (приватне підприємство «Спартус»), котра буде здійснювати у 2019 році пільгове забезпечення медикаментами громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Погоджено штатний розпис комунального підприємства «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» Славутицької міської ради Київської області на 2019 рік.


Відділ інформації

Теги: інформація, питання, важливо, програми

Добавить в: