Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Із засідання виконавчого комітету

Реклама

Із засідання виконавчого комітету

 
 

20 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 44 питання порядку денного. Інформацію щодо загальних питань надав міський голова Юрій Фомічев.

Про стан сплати за житлово-комунальні послуги та роботу житлово-комунального господарства доповіли Роман Полтавський та Олександр Куделін.
Станом на 18 грудня рівень сплати за житлово-комунальні послуги населенням складає 28%. За листопад «Житлово-комунальним центром» загалом нараховано, враховуючи пільги та субсидії, 16 635 243, 63 грн. Середній показник по місту за спожите тепло складає 23,32 грн. Найменша вартість – у будинку №3 Невського кварталу (15,04 грн), найбільша – у будинку №16 Московського кварталу (35,32 грн).

Про основні показники бюджету м. Славутич на 2019 рік та створення резервного фонду міського бюджету міста на 2019 рік інформувала начальник управління фінансів Галина Зайченко.

Презентацію про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича за 9 місяців 2018 року в рамках «Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутича до 2020 року» зробив начальник управління економічного та соціального розвитку міста Іван Величковський.

На засіданні члени виконавчого комітету з метою приведення у відповідність до проекту бюджету м. Славутич на 2019 рік показників внесли зміни до низки міських програм, встановили тарифи на виробництво та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ» та на теплову енергію, її виробництво на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, транспортування та постачання ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО», затвердили фінансовий план КП «Управління фізичної культури, спорту та туризму» КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради на 2018 рік.

Відповідного до рішень виконавчого комітету затверджено новий склад архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та просторового розвитку виконавчого комітету Славутицької міської ради, схвалені проекти «Програми благоустрою міста Славутич» та «100 дрібниць» на 2019 рік.

Більше інформації про засідання виконавчого комітету − за посиланням www.youtube.com (канал slavutich mvk)

Теги: засідання, новини, рішення, виконком

Добавить в: