Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Від маленького Славутича – до великої України

Реклама

Від маленького Славутича – до великої України

 
 
Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні стало вже традиційним щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права».

Відповідно до зазначеного указу, Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку про проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Цього річ 10 грудня Загальна декларація прав людини буде відзначати свій 65-річний ювілей,

Щороку в нашій країні проходить Всеукраїнський тиждень права, під час якого відбуваються заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури населення. Цьогоріч такий тиждень проходив з 10 по 16 грудня.

У рамках Всесвітнього тижня права 12 грудня з метою правової обізнаності населення Слаутицьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі заступника начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги Н. О. Новик та старшого інспектора Славутицького міського сектору пробації А. О. Каранди було проведено правовий всеобуч на тему: «Насильство в сім’ї – громада проти!», де розглянули Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 – №654 «Про затвердження «Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» та №658 «Про порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

Для батьків, які перебувають в складних життєвих обставинах, фахівцем із соціальної роботи Л. А. Лутченко 13 грудня було проведено тренінг на тему: «Права дитини», на якому батьки ознайомились із правовою відповідальністю щодо дітей та виробили уміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

У Славутицькому міському секторі з питань пробації 14 грудня фахівець із соціальної роботи Л. М. Удовенко прийняла участь у профілактичному заході на тему: «Я громадянин, я – маю право». Спільно із заступником начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги Н. О. Новик та начальником міського сектору з питань пробації Т. М. Карячко, ознайомили засуджених з їх правами та надали інформацію щодо порядку їх захисту.

Шановні жителі міста! Пам’ятайте: «Правова держава, правове суспільство починається з кожного з нас, там, де ми живемо, де плине наше життя!»

Славутицький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тел.: 2-11-15, 3-01-80)

Теги: права, громадяни, люди, день

Добавить в: