Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » IV Обласний фестиваль національних спільнот «Київщина − сузір’я злагоди»

Реклама

IV Обласний фестиваль національних спільнот «Київщина − сузір’я злагоди»

У Національному музеї народної архітектури та побуту України (село Пирогове) за сприяння Міністерства культури України 30 вересня відбувся IV Обласний фестиваль національних спільнот «Київщина − сузір’я злагоди», приурочений до Міжнародного дня миру. 

Метою фестивалю стала популяризація культури, звичаїв і традицій різних народів, неформальна міжкультурна та міжрелігійна комунікація, презентація творчих надбань Київщини.

Активним учасником дійства просто неба стала і славутицька творча команда. Вона представила на фестивалі різноманітну програму українською та німецькою мовами, складену з пісень, віршів, уривка з вистави.
Атмосфера добра та злагоди панувала в Пироговому. Навіть день видався сонячним! І незважаючи на те, що часу на ознайомлення з музеєм у нас не було, враження від цієї зустрічі − надзвичайно позитивно-променисті!

Представники Славутича висловлюють Н. Г. Баришевській слова вдячності від усієї команди за можливість побувати на цьому святі.Установите последнюю версию flashТеги: пирогове, фестиваль, творчість, виступ

Добавить в: