Главная страница » Новости » Панорама » В Україні від сьогодні на борги з аліментів буде нараховуватися пеня

Реклама

В Україні від сьогодні на борги з аліментів буде нараховуватися пеня


З сьогоднішнього дня на всю заборгованість з аліментів, яка становить один рік і більше, автоматично збільшується на користь дитини. З сьогоднішнього дня на борги з аліментів буде нараховуватися пеня.

Читайте також Президент посилив відповідальність за несплату аліментів Про це на засіданні Кабміну заявив міністр юстиції Павло Петренко. Він зазначив, що в Україні у неповних сім'ях виховується більше трьох млн дітей. "З сьогоднішнього дня на всю заборгованість з аліментів, яка становить один рік і більше, автоматично збільшується на користь дитини.

Якщо заборгованість становить більше року, то нараховується пеня в розмірі 20%, якщо два і більше - на 30%, і більше трьох років - на 50%", - пояснив Петренко. За його словами, одному з батьків, з яким живе дитина не треба буде бігати по інстанціях і збирати папери для перерахунку аліментів - все буде здійснюватися автоматично.

Глава Мін'юсту також підкреслив, що з сьогоднішнього дня також збільшується мінімальний розмір аліментів і вступають в силу нові правила вивезення дітей за кордон. Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко розповіла, що з 29 серпня набере чинності норма закону про накладення додаткових штрафів на суму боргу з аліментів.


Теги: аліменти, пеня, заборгованість

Добавить в: