чери

Реклама

Пам'ятаємо

Восьмого травня, в Україні відзначають День пам'яті та примирення. Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня у Славутичі біля пам’ятного знаку «Героям Дніпра» відбувся мітинг – реквієм. Вшанувати пам'ять усіх, хто поклав власне життя за свободу й мир нашого народу прийшли представники міської влади, громадських організацій, політичних партій, військовослужбовці, ветерани війни і праці, ветерани-афганці, молодь, працівники освіти, культури.

У мікрофона перший заступник міського голови Віктор Шевченко:
…Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх загиблих у Другій світовій війні –безневинних жертв нацизму. Ця пам'ять завжди буде в наших серцях…Гіркота цих втрат нам зрозуміла… Ми маємо пам’ятати якою ціною було виборено свободу і право на майбутнє…

Ведуча мітингу-директор ККК Лариса Маслій:
-…Все менше ветеранів тих часів залишається поряд з нами, але ми маємо пам’ятати героїчне минуле нашого народу, щоб зберегти майбутнє наших дітей, гідність, відданість та любов до свої землі.
Ми українці, як ніхто, добре розуміємо і відчуваємо, яке це дороге, крихке і вагоме слово МИР!

Смутком та журбою линула в міському парку пісня «Кленова балада» у виконанні юної співачки Вікторії Шевченко:

Не плач, моя рідна, посивівша мати,
Я пішов на війну тебе визволяти,
А, як не діждешся з тої Січі мене,
Посади, благаю, біля хати клена,
Тягнуться до сонця стовбури кленові,
Зрошені сльозами горя і любові,
Довгими ночами тихо шепчуть віти, -
То твої, Вкраїно, найдорожчі діти!

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Дніпра», до меморіальних дошок Героїв АТО. Делегація ветеранів та молоді міста відвідали братські могили в селах Червона Гута, Комаровка, Редьковка, Миси, Неданчичі, Губичі, Рудка, поклали пам’ятні корзини з квітами вшанували пам’ять полеглих воїнів.Установите последнюю версию flashТеги: мітинг, День пам'яті та примирення, перемога, свобода

Добавить в: