Славутичский Евромайдан


Резолюція
славутичан-учасників мітингу щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України


01.12.2013 м. Славутич, Київська областьМи, мешканці міста Славутич Київської області, які прийняли участь у мітингу щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, засуджуємо дії керівництва країни, в тому числі Президента України В. Ф. Януковича, в частині зриву підписання Угоди про асоціацію з ЕС та силового розгону 30 листопада «Євромайдану» в Києві із жорстоким побиттям громадян України, в тому числі дітей, студентів вищих навчальних закладів.
Вважаємо такі дії неприпустимими по відношенню до своїх громадян та до будь-якої людини.
Ми, учасники мітингу щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, вимагаємо від Президента України В. Ф. Януковича:
1. Негайно відправити уряд України, в тому числі міністра МВС Захарченка В. Ю., у відставку.
2. Негайно відправити у відставку Генерального прокурора України Пшонку В. П.
3. Негайно відновити роботу з ЕС щодо підписання Угоди про асоціацію з ЕС, як того вимагає народ України.
Ми, учасники мітингу щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, звертаємось до керівництва країн Євросоюзу та США з проханням:
1. Заборонити в’їзд на територію країн Євросоюзу та США вищим посадовим особам керівництва України та членам їх сімей.
2. Заблокувати банківські рахунки цих осіб у фінансових установах, розташованих поза межами України.
Ми, учасники мітингу щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, звертаємось до депутатів Славутицької міської ради – представників політичної партії «Партія регіонів» із вимогою засудити ганебні дії керівництва своєї політичної сили по відношенню до простих громадян України, а також взяти на себе відповідальність і сміливість та вийти, в знак незгоди з діями своєї політичної сили, з Партії регіонів.

Резолюція підтримана мешканцями міста Славутич Київської області, які 01.12.2013 приймали участь у мітингу щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, одноголосно.Установите последнюю версию flashТеги: Евромайдан Славутич, митинг

Добавить в: