Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » У Славутичі відбулася попереджувальна акція протесту атомників

Реклама

У Славутичі відбулася попереджувальна акція протесту атомників

 

Мітингом атомники вимагають від керівництва держави звернути увагу на критичний стан галузі. Загалом подібні акції пройшли у восьми містах України: Кропивницькому, Чорнобилі, Жовтих водах, Южноукраїнську, Нетішині, Вараші, Енергодарі.

12 квітня, на Центральній площі міста зібралися представники трудових колективів ДСП «ЧАЕС» И ОП «АРС».

Статистика останніх років показує, що атомна генерація покриває понад 55% потреб країни в електроенергії, а в найбільш напружені періоди її частка у загальному енергобалансі сягала 68%”. В країні для атомних електростанцій встановлений найнижчий тариф у світі.

Уранова галузь також потребує підтримки з боку держави. Потребують вирішення деякі питання і на законодавчому рівні. Наприклад, зменшення розміру відрахувань частини чистого прибутку підприємства, що дало б можливість фінансувати розвиток власних виробничих потужностей.

Серед інших вимог до влади, виголошених під час акції, також є прийняття Програми розвитку атомно-промислового комплексу України. Протестувальники прийняли резолюцію та дали місячний термін, аби влада відреагувала на їх вимоги. Якщо цього не станеться, то протестувальники поїдуть кількатисячним мітингом до Києва.Установите последнюю версию flashТеги: ікція протесту, мітинг, Центральна площа, Єнергоатом, Атомремонтсервіс, ЧАЕС

Добавить в: