Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Європейський Союз надає підтримку Славутичу в реалізації проекту з економічного розвитку
чери

Реклама

Європейський Союз надає підтримку Славутичу в реалізації проекту з економічного розвитку

 

16 лютого 2018 року о 17:00 в приміщенні Кіноконцертного комплексу (Центральна площа, 9), в рамках 2-го Форуму підприємців міста Славутича відбудеться стартова Презентація Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», реалізація якого спрямована на виконання Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

У Презентації приймають участь міський голова м.Славутич Юрій Фомічев, координатор Проекту Віктор Шевченко та представники громадськості міста.

Загальний бюджет Проекту становить 850 050 €, з яких: 650 000 € (76,47%) - грантові кошти Європейського Союзу та 200 050 € (23, 53%) - кошти міського бюджету Славутича.

В рамках реалізації даного Проекту передбачається збільшити економічний потенціал Славутицького регіону шляхом створення об’єднання представників сусідніх територіальних громад, здійснити розбудову інституційних механізмів підтримки малого та середнього бізнесу, створити Інноваційний індустріальний бізнес-парк та покращити інвестиційний клімат в регіоні.

З метою досягнення широкого демонстраційного ефекту від даного Проекту його впровадження супроводжуватиметься інформаційними, презентаційними та публічними заходами.

За детальнішою інформацією звертайтесь до координатора Проекту — першого заступника міського голови м.Славутич Віктора Шевченка

ел. пошта: Shevchenko.V@slav.gov.ua, тел. 04579 26868.

 

Теги: Євросоюз, ЄС, Славутич, грантовий проект

Добавить в: