Завантаження ...
Новобудови Києва

Змагання з міні-футболу серед учасників АТО

9 грудня 2017 року в спортивному комплексі «Олімпієць» Соціально-психологічний центр м. Славутич організував та провів змагання з міні-футболу серед учасників АТО Славутича, Ріпкинського, Менського та Борзнянського районів, які були присвячені Всесвітньому Дню футболу.

Дух змагання – це те, що об’єднує, налаштовує на позитив, підтримує здоровий спосіб життя, виховує силу духу та дає гарний настрій. Всі гравці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою в кожному зіграному поєдинку. А результати гри були такі: п’яте місце посіла команда ГО «Ветеранів АТО та УБД» м. Славутич, четверте місце дісталося команді Борзнянського району, бронзовими призерами змагань стали учасники АТО з Менського району. Друге місце посіла команда Ріпкинського району, а найсильнішими в той день виявилася команда з військової частини 3041 м. Славутич. Переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу. Кращим гравцем турніру став В’ячеслав Мельник з
м. Славутич.

Соціально-психологічний центр м. Славутич висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні змагань СК «Оліємпієць», відділу молоді та спорту Славутицької міської ради, КЦ «Славутич», Боровик Тетяні, Лапаєвій Валентині, Юрію Логазі, Валентині Нестеренко, Жанні Акушевич, Ларисі Маслій, Світлані Чесноковій, Руслані Шаговій, Ірині Білошинській та Семену Бесмертному.