Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » З Днем місцевого самоврядування!
чери

Реклама

З Днем місцевого самоврядування!

 
Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом!


Для нашої країни це свято має особливе значення, адже самоврядність є основою основ національного розвитку, фундаментом української республіки. Пройшовши шлях від стародавнього віча та козацьких рад, українці завжди пильно берегли своє право на самоврядування.

Сьогодення вимагає від нас не меншої відповідальності і відданості своїй справі.

Нам з вами довелося жити і працювати у нелегкий час – час реформ. Ці реформи болючі і непопулярні, але вкрай необхідні нашому суспільству. І здійснити перетворення у суспільстві без участі органів місцевого самоврядування не вдасться. Тому що саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби, знаєте наші можливості – як на рівні свого населеного пункту, так і на рівні району і навіть держави. І наше з вами завдання – зробити все, щоб реалізація реформ забезпечила достойне життя громадян.

Самоврядування – це влада громадян там, де вони живуть, працюють, де живуть їхні родини, де ростуть їхні діти. Мені приємно в очах своїх співвітчизників бачити віру і любов до своєї землі, бажання працювати на її добробут, бути справжніми господарями. Бажаю вам здоров’я і сили, любові і добробуту. Щиро вдячний долі за можливість разом будувати вільне і справедливе суспільство. Зі святом вас!


З повагою
народний депутат України Ярослав Москаленко


Теги: місцеве самоврядування, свято, Ярослав Москаленко, народний депутат, привітання

Добавить в:
 
 
сайт Объява