Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Стартує голосування за проекти до «Громадського бюджету участі»

Реклама

Стартує голосування за проекти до «Громадського бюджету участі»

 

Бюджет міських ініціатив – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів міського бюджету шляхом створення проектів для покращення міста та голосування за них. Із 13 листопада по 1 грудня кожен житель може вибрати один проект з поданого переліку та проголосувати за нього на сайті slavutych.pb.org.ua або в пункті підтримки. Із 2 по 23 жовтня тривав розгляд проектів робочою групою. Усього було подано 42 проекти, відхилено – 7, допущено – 35.

Освіта.


Проект №6«Шкільна актова зала – майстерня розвитку творчих здібностей учнів». Облаштування актової зали мобільною музичною та мультимедійною апаратурою: демонстраційне, проекційне та звукове обладнання. Забезпечення естетичних та комфортних умов, що сприятимуть створенню сучасного простору для реалізації проектів художньо-естетичного напрямків (концерти, тематичні заходи та конкурси музичного, танцювального, театрального, прикладного й образотворчого мистецтва). Бюджет – 146 364 грн. Автор – Оксана Рябченко.

Проект №13
«Локери (індивідуальні шафи) для учнів школи №4». Непідйомний рюкзак за спиною у школяра – звичне явище. Навчальні програми ускладнюються, додаткові посібники стають обов’язковими, атласи, мапи – і рюкзаки стають все важчими і важчими. Як наслiдок, проблеми зi спиною. Встановлення індивідуальних шаф (локерів) частково розвантажить шкільний рюкзак та вирішить проблему втрати цінних речей. Бюджет – 47 681 грн. Автор – Віра Зайцева.

Проект №16
«Обладнання спортивної дитячої пейнтбольної школи». Проект спрямований на розвиток дитячого спортивного пейнтболу в м. Славутич. Школа спортивного пейнтболу – це відмінний спосіб відкрити в собі першорозрядного спортсмена, підготуватися до міжнародних турнірів і великих спортивних досягнень. Для цього потрібно придбати спорядження для проведення тренувань та змагань у м. Славутич а також проведення Кубка України зі спортивного пейнтболу. Бюджет – 119 184 грн. Автор – Ігор Денисенко.

Проект №27«Клас моєї мрії: навчаємось, граємо, відпочиваємо». Проект передбачає створення на базі загальноосвітньої школи №3 комфортної зони для відпочинку, емоційного розвантаження учнів та проведення занять у незвичному для традиційної школи форматі. Бюджет – 49 996 грн. Автор – Світлана Воронова.
Проект №28 – «Майстерня школи як STEAM-лабораторія майбутніх інженерів». Наповнення кабінету трудового навчання ігровими конструкторами, що допоможе розвивати інженерні навички учнів 2–11-х класів на заняттях з фізики, технологій та іноземної мови, індивідуалізації занять дітей з особливими освітніми потребами, розширенню навичок учасників літнього мовного табору. Бюджет – 47 998 грн. Автор – Олена Резан.

Проект №30
«Візуалізація учбового процесу». Мультимедійний комплекс поєднує в собі всі переваги сучасних комп’ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень. Цей проект надасть можливість створити нове інформаційно-технічне середовище для сучасного освітнього процесу в початковій школі. Бюджет – 49 900 грн. Автор – Михайло Федосенко.

Проект №33
«(Не)конференція для освітян Славутича». (Не)конференція для освітян міста Славутича у форматі EdGamp – сучасна ефективна система професійного розвитку педагогів. Це прогресивний захід, до участі в якому залучаються експерти України в галузі освіти, педагоги різних регіонів України, що дасть змогу об’єднати креативних учителів, учительок, вихователів, керівників для співпраці й вирішення спільних завдань освітньої системи міста. Бюджет – 36 000 грн. Автор – Наталія Баракова.

Проект №34
«Нова українська школа: запровадження сучасних технологій у сфері освіти». Закупівля планшетів для учнів першого класу, учасників проекту «Нова українська школа». Бюджет – 149 970 грн. Автор – Тетяна Сергієчко.

Проект №35 «Лаунж-зона у фойє школи №2». Облаштування у фойє школи №2 лаунж-зони (від англ. lounge – «вітальня», «хол», «кімната для відпочинку») з м’якими меблями, де діти чи дорослі зможуть відпочити під час перерв або після уроків та відновити сили для розумової діяльності. Бюджет – 48 500 грн. Автор – Ірина Джума.

Проект №37 «Лінгафонний кабінет для учнів школи №2». Створення на базі Славутицької школи №2 лінгафонного кабінету з комплексом спеціалізованого акустичного та програмного обладнання для вивчення іноземних мов. Бюджет – 149 961 грн. Автор – Олена Міненко.

Проект №40 «Спортландія». Дитячий спортивно-ігровий комплекс «Спортландія», що складається з футбольного міні-поля та велодоріжки зі штучним покриттям, розташований на земельній ділянці дошкільного навчального закладу №4 «Маріте» з метою організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою та спортом дітей віком від 2-х до 6-ти/7-ми років. Бюджет – 147 882 грн. Автор – Наталія Івашко.

Проект №41 «Міський мовний табір». Облаштування навчального кабінету міського мовного табору в ЗОШ №4 плазмовим телевізором діагоналлю не менше 55 дюймів, ноутбуком, дидактичними, експозиційними та навчально-роздатковими матеріалами для учнів віком від 8 до 12 років. Підключення всієї необхідної апаратури. Організація пізнавальної англомовної екскурсії до Києва. Бюджет – 50 000 грн. Автор – Альбіна Востришева.

Проект №5 «Сучасна школ». Покращення якості навчання за допомогою сучасного обладнання та технологій. Бюджет – 149 999 грн. Автор – Роман Романенко.

Спорт

Проект №12 – «КУБОК СЛАВУТИЧА – 2018» зі спортивних бальних танців». Танці – це не тільки дуже приємний спосіб провести дозвілля, але і вкрай корисне заняття для дитини, що дозволяє вже в ранньому віці долучитися до мистецтва. Популяризація спорту, зокрема спортивних танців, серед дітей та молоді потребує нових ідей. Традиційний турнір «Кубок Славутича» повинен стати міжнародним і зібрати в нашому місті чимало талановитих спортсменів із різних країн. Бюджет – 103 000 грн. Автор – Наталія Гаріна.

Проект №14 «Спортивні діти – у майбутньому здорові й успішні дорослі». Спортивний майданчик у «Калинці» побудовано в 1988 році. Обладнання застаріле, не відповідає сучасним вимогам спортивного та ігрового комплексу. Оновлення спортивного обладнання дасть смогу маленькому майбутньому України, нашим діткам, бути здоровими, розвинутими та мотивованими на успіх. Бюджет – 149 688 грн. Автор – Наталія Суріна.

Проект №15«Фізкультрозминка – здорова дитинка!» У ДНЗ «Джерельце» Київського кварталу необхідно створити належні оптимальні умови для підвищення рухової активності та покращення функціональних можливостей організму дітей, внаслідок чого виникає необхідність у реставрації старої підлоги та наповення сучасним інвентарем спортивної зали. Бюджет – 149 878 грн. Автор – Галина Ткачук.

Проект № 21 «Спортивно-відпочинкова зона у системі «Школа сприяння здоров’ю». Активний та безпечний відпочинок на перерві та після уроків – це можливо. Оптимальним рішенням було б облаштування спортивно-відпочинкової зони, на вільній території ЗОШ№4, для дітей різного віку, а також для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Бюджет – 149 150 грн. Автор – Тетяна Боровик.

Проект №44
«Ми здорові, ми активні – дуже стильні, позитивні». Проект передбачає оновлення спортивних майданчиків загальноосвітньої школи №3 за рахунок встановлення сучасних вуличних тренажерів для старших класів, педагогів і мешканців міста, гімнастичного обладнання для молодших школярів та лавок для комфортного відпочинку. Бюджет – 149 998 грн. Автор – Дмитро Воронцов.

Проект №46«Оновлена стежка здоров’я». Славутич є містом, дружнім до дитини, сім’ї та молоді. Саме тому значна увага приділяється розвитку спортивної інфраструктури. Одним з об’єктів такої інфраструктури є тренажери на Стежці здоров’я. Проект передбачає оновлення цих конструкцій на нові та сучасні. Бюджет – 148 020 грн. Автор – Світлана Мироненко.

Культура та туризм

Проект №23«Славутицький фестиваль вуличної їжі». В місті доволі часто організовуються розважальні заходи, що потребують доповнення у вигляді фестивалю вуличної їжі. Такий фестиваль може існувати як окрема іміджева подія – простір для жителів та гостей міста, реально прогресуючий захід не лише про «поїсти», але й про заохочення до культури добросусідства, приємної атмосфери та комфорту за рахунок стильної та сучасної події. Бюджет – 150 000 грн. Автор – Арина Старовойтова.

Проект №24«Феєрія барв та відчуттів» – модернізація концертної зали Дитячої школи мистецтв». Протягом року близько 6000 славутичан відвідують більше 40 мистецьких заходів ДШМ за участю 600 дітей міста. Для максимально позитивного враження на глядача зала потребує звукового та світлового оснащення, на жаль, наявному – вже понад 20 років, що негативно впливає на технічну якість заходів та потребує термінової модернізації. Бюджет – 145 000 грн. Автор – Руслана Шагова.

Проект №25«Мистецький клуб «АРТ-ХАУЗ». «АРТ-ХАУЗ» – мистецький клуб у знімальному майданчику колишньої ТРК «Славутич», що в Кіноконцертному комплексі. Він стане необхідним простором для культурного дозвілля, неформального спілкування з уже відомими та новими обличчями в культурній сфері. Це майданчик для всіх активних, креативних особистостей, митців, творчо орієнтованих людей, які тут будуть реалізовувати нові ідеї та мрії. Бюджет – 150 000 грн. Автор – Людмила Любива.

Проект №32«Етнографічний комплекс-музей просто неба «Гостинна садиба». Етнографічний комплекс-музей просто неба «Гостинна садиба» матиме культурно-історичне та художньо-естетичне значення, дасть змогу реалізувати відповідальну місію залучення молодого покоління до вивчення і збереження спадщини українського народу, допоможе переосмислити підходи до пізнання музейного простору. Бюджет – 50 000 грн. Автор – Олена Примаченко.

Проект №38«Встановлення мистецьких інсталяцій на території Дитячої школи мистецтв». Навесні школа мистецтв святкуватиме 30-річний ювілей. Для більш асоціативного зорового сприйняття будівлі пропонується встановлення декоративних елементів у вигляді емблеми ДШМ та нотного стану. Бюджет – 20 000 грн. Автор – Оксана Несмачна.

Проект №45 «Три кроки в 3D-простір без мороки». Маємо: 3D-принтер, 3D-сканер та тільки на одному комп’ютері займаються 14 гуртківців!.. Можемо: вивчення 3D-редактора надасть можливість самостійно робити цікаві проекти на користь закладам міста. Пропоную придбати три потужних компьютера для роботи із 3D-графікою. Робимо разом всього три кроки: проголосували – придбали – працюємо! Бюджет – 49 821 грн. Автор – Тетяна Кузнєцова.

Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології

Проект №31«Організація онлайн-відеотрансляцій прямого ефіру спортивних і творчих заходів у будівлі СК «Олімпієць». Проект включає два етапи. Перший: підведення волоконно-оптичної лінії зв’язку до будівлі спортивного комплексу «Олімпієць» з організацією підключення до міської інформаційної мережі. Другий: інсталяція мережевого обладнання Wi-Fi з наданням доступу до мережі Інтернет для відвідувачів та встановлення відеобладнання для проведення онлайн-трансляційув форматі HD через потоковий сервіс Youtube. Бюджет – 105 663 грн. Автор – Микола Мойченко.

Енергозбереження

Проект №11«Дітям Славутича – LEGO Education про енергозбереження». Здійснення заходів із формування навиків енергозбереження у вихованців закладу. Розширення уявлення дітей про можливість економного використання енергоресурсів та важливість комунальних послуг, бережливе ставлення до енергоносіїв, що потрібні сучасній людині для комфортного життя, через використання конструкторів LEGO Education. Створення ЛЕГО-кабінету. Бюджет – 148 441 грн. Автор – Оксана Топчій.

Комунальне господарство


Проект №7«Сучасним дітям із «Центру розвитку дитини» – сучасні ігрові майданчики». Різнобарвні дитячі майданчики і веселий безтурботний, завзятий дитячий сміх – гідна альтернатива похмурим, сірим будням сьогодення. Досягти цього можна. Оптимальним рішенням стало би знесення колишніх морально і фізично застарілих конструкцій і встановлення нового ігрового обладнання на дитячих майданчиках вікових груп дошкільного закладу «Центр розвитку дитини». Бюджет – 150 000 грн. Автор – Тетяна Кузьміна.
Проект №36 – «Колясочний паркінг» у дитячому садочку «Крунк». Пропонується встановити на подвір’ї дитячого садочку паркову для колясок, оснащеною навісом та можливістю пристебнути коляску. Бюджет – 49 600 грн. Автор – Тетяна Копич.

Проект №42 «Острівок здоров’я та спорту» в Тбіліському кварталі». Територія між котеджною забудовою та будинком №6 Тбіліського кварталу є загальноміською. На жаль, вона має неестетичний вигляд та практично, крім компаній, які розпивають там спиртні напої, ніким вже багато років не використовується. Пропонуємо облаштувати спортивний майданчик «Острівок здоров’я та спорту» в Тбіліському кварталі. Бюджет – 150 000 грн. Автор – Олена Радченко.

Дорожнє господарство

Проект №22«Благоустрій автобусної зупинки». Проект передбачає комплекс робіт із благоустрою автобусної зупинки на виїзді з міста Славутич у напрямку села Гута, створення пішохідних переходів на вулиці Героїв Чорнобиля, а також облаштування пішохідної доріжки, встановлення знаків. Бюджет – 150 000 грн. Автор – Олександр Панченко.

Проект №43 – «Безпечні пішохідні доріжки в парковій зоні Тбіліського кварталу». Вже багато років не облаштовані пішохідні доріжки по усталеним пішим маршрутам та несвоєчасно ремонтуються існуючі доріжки даної території – вони, особливо за відсутності належного освітлення, створюють небезпеку та незручності мешканцям міста. Необхідно терміново виправити ситуацію: облаштувати пішохідні доріжки паркової зони Тбіліського кварталу. Бюджет – 150 000 грн. Автор – Ярослава Єсаулкова.
Соціальний захист

Проект №19«ProЗір» – консультаційний пункт із питань охорони зору дитини». Проект передбачає організацію роботи Консультативного пункту «ProЗір» для надання різнобічної допомоги батькам та дітям зі зниженим зором, а також закупівлю спеціального обладнання, необхідного для повноцінного функціонування кабінету охорони зору дитини на базі дошкільного навчального закладу №6 «Крунк». Бюджет – 150 000 грн. Автор – Людмила Лотоцька.

Проект №20 «Крок за кроком: ресурсна кімната для чомусиків». Осучаснення та адаптація корекційно-розвивального середовища дошкільного навчального закладу шляхом облаштування ресурсної кімнати сучасним інтерактивним, реабілітаційним обладнанням, з тим, щоб воно зосереджувало увагу на потенціалі кожної дитини, покращувало (полегшувало) соціалізацію дітей з особливими потребами. Бюджет – 150 000 грн. Автор – Дар’я Дударенко.

Навколишнє середовище

Проект №4 – «Вухастий острів» – облаштування майданчика для вигулу та дресирування собак». Облаштувати належний майданчик для вигулу та дресирування собак, що дозволить безпечно і корисно проводити час зі своїми улюбленцями та забезпечить їх соціалізованість і мінімізацію конфліктів. Майданчик має стати центром об’єднання власників тварин, обміну новою інформацією та досвідом, місцем для можливих занять, змагань і семінарів задля підвищення рівня культури та відповідальності власників. Бюджет – 149 900 грн. Автор – Катерина Іванова.


Детальна інформація про всі проекти – на веб-сайті https://slavutych.pb.org.ua/

Теги: Бюджет участі, громадський бюджет, Славутич

Добавить в:
 
 
сайт Объява