Завантаження ...

Славутичанін привіз срібло з Одеси

В Одесі з 23 по 29 жовтня відбувся чемпіонат України з серед юніорів боксу пам’яті майстра спорту СРСР Романа Песина. У змаганнях взяло участь 26 команд з усіх регіонів України, чисельністю понад 300 учасників. Збірну команду Київської області у ваговій категорії до 57 кг...

В Одесі з 23 по 29 жовтня відбувся чемпіонат України з серед юніорів боксу пам’яті майстра спорту СРСР Романа Песина.

У змаганнях взяло участь 26 команд з усіх регіонів України, чисельністю понад 300 учасників.

Збірну команду Київської області у ваговій категорії до 57 кг представляв вихованець Славутицької спортивної школи Марк Домнін (тренер – заслужений тренер України І. М. Глущенко).

Серед тридцяти учасників змагань у своїй ваговій категорії він здобув друге місце – у фінальному поєдинку Марк поступився вихованцю одеської школи боксу з рахунком 2:1 і, таким чином, завоював срібну нагороду