Вітаємо з нагородами!

 

Завершився ХХIV Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича». Вся широка, творча, насичена програма фестивалю виконана. Професійне журі підвело підсумків конкурсів, оголошуємо переможців у номінаціях:

«ПРЕСА»:


ГРАН-ПРІ
– газета «Ватра» (м. Броди)

І місце – газета «Вулик» (м. Христинівка)

ІІ місце – газета «ЮН-ПРЕС-Інформ» ІТА «ЮН-ПРЕС» (м. Київ)

ІІІ місце – команда «Прес-центр «ТСН» (м. Кривий Ріг)

«ФОТО»:

ГРАН-ПРІ
– команда «Прес-центр «ТСН» (м. Кривий Ріг)

ІІ місце – фотостудія «МИ» (м. Суми)

ІІІ місце – Надія Седун, об’єднання по інтересах «Изоискусство» (м. Мінськ)

ІІІ місце – Валерія Шупило, «МІАС», Палац дітей та молоді (м. Славутич)

«ТЕЛЕБАЧЕННЯ»:

ГРАН-ПРІ – студія LimpidLookProduction (м. Київ)

І місце – U.P. News, ІТА «ЮН-ПРЕС» (м. Київ)

ІІІ місце – Медіа-центр «ОКО» (м. Кропивницький)

«ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»:

Гран-прі – команда «Прес-центр ТСН» (м. Кривий Ріг)

І місце – команда «Крекер», ПДМ (м. Славутич)

ІІ місце – команда «Юність» (м. Христинівка) та команда «Піксель», Славутицький ліцей (м. Славутич)

ІІІ місце – команда «МІАС», ПДМ (м. Славутич) та Немішаєвський молодіжний парламент (м. Немішаєве)

«ДИТЯЧА ДЕМОКРАТІЯ» (КОНКУРС-ГРА «ЯК СТАТИ МЕРОМ»):

ГРАН-ПРІ
– команда The BEST FUTURE, ЗОШ №3 (м. Славутич)

І місце
– Кіровоградська гімназія нових технологій навчання (м. Кропивницький) та обласна рада дітей Київщини (м. Біла Церква)

ІІ місце
– Немішаєвський молодіжний парламент (м. Немішаєве)

«ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО»:

ГРАН-ПРІ – Вероніка Морська, колектив «Співограй» (м. Біла Церква)

І місце
– Софія Юрченко, вокальна студія «Рожева пантера», ПДМ (м. Славутич), Ангеліна Щупак (м. Васильків), зразковий естрадно-вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак» (м. Мінськ)

ІІ місце
– Марія Анюшкіна, вокальна студія «Рожева пантера», ПДМ (м. Славутич), Дар’я Демчук і Анастасія Матусевич, вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак» (м. Мінськ, Бєларусь), Вікторія Шевченко, вокальна студія «Рожева пантера», ПДМ (м. Славутич), вокальний ансамбль «Теплий вітер» (м. Христинівка, Черкаська обл.), зразковий художній колектив «Тріумф» (м. Корюківка, Чернігівська обл.)

ІІІ місце – Давид Баратов, Дитяча школа мистецтв (м. Славутич), Юлія Гренда, колектив «Крайки», Палац молоді ім. Ю. Тувіма (м. Лодзь, Польща), Єлизавета Дудкіна, вокальна студія «Рожева пантера», ПДМ (м. Славутич), Надія Седун, зразковий естрадно-вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак» (м. Мінськ), Катерина Федченко, вокальна студія «Рожева пантера», ПДМ (м. Славутич), вокальний ансамбль «Співограй», ЦТДЮ «Соняшник» (м. Біла Церква), дует Давид Баратов - Ростислав Максименко, Дитяча школа мистецтв (м. Славутич)

«ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО»:

ГРАН-ПРІ
– зразковий хореографічний ансамбль «Славутич», Дитяча школа мистецтв (м. Славутич)

І місце
– зразковий художній колектив естрадного танцю «Очаровашки» (м. Кривий Ріг), колектив «Крайки», Палац молоді ім. Ю. Тувіма (м. Лодзь, Польща)

ІІ місце
– Гліб Внуков і Варвара Красківська, зразковий колектив «Славутич-Стар», ПДМ (м. Славутич), Аліна Коваленко, «Театр танцю», ПДМ (м. Славутич), зразковий колектив «Славутич-Стар», ПДМ (м. Славутич), зразковий художній колектив естрадного танцю «Очаровашки» (м. Кривий Ріг)

ІІІ місце – середня група та старша група Театра танцю та моди Fashionzone Євгенії Гордюк (м. Сновськ).



Установите последнюю версию flash



Теги: ЗОСя, Золота осінь Славутича, підсумки, фестиваль

Добавить в:
 
 
сайт Объява