Главная страница » Новости » Панорама » Суд заарештував компанії та Мерседес депутата Київради

Реклама

Суд заарештував компанії та Мерседес депутата Київради

 
Солом’янський райсуд Києва заарештував три компанії депутата Київради від фракції «Єдність» Сергія Кримчака та автомобіль Mercedes-Benz, що належить його дружині. Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на матеріали суду.

Відзначається, що арештовані акції «Закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду «Тандем» вартістю 3 мільйони гривень, 99% акцій компанії «Новопечерський посад» вартістю 2,3 мільйона гривень, а також 100% акцій компанії «Юридичний центр «Правозахисник» вартістю 2 тисячі гривень.

Також суд наклав арешт на автомобіль Mercedes-Benz ML 350 2012 року випуску, що належить дружині Кримчака Дарині Масол.

При цьому суд відмовився заарештувати акції компаній «Гауді Девелопмент», «Калбет Хаус», «Вісенс Хаус», «Артигас» і «Далі Парк», якими, за даними слідства, Кримчак формально керує через своїх найнятих помічниць, але які не належать депутату.

Крім того, суд відмовив в арешті нерухомості і автомобіля, які належать батькам і брату Кримчака.

За допомогою аналітичної системи «YouControl» журналісти 1News дізнались, що керівником інвестиційного фонду «Тандем» до Кримчака був Калашян Арамаїс Георгійович. Він же у 2015 році керував ТОВ «Гауді Девелопмент», яку суд відмовився арештовувати.

Теги: Київрада, Кримчак, арешт

Добавить в:
 
 
сайт Объява