Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Офіс підтримки громадських ініціатив пройшов перевірку

Офіс підтримки громадських ініціатив пройшов перевірку

Проект «Створення Офісу підтримки громадських ініціатив у місті Славутич», який виконується в рамках Грантової угоди між Радою Європи та виконавчим комітетом Славутицької міської ради від 1 березня 2017 року, підходить до свого завершення. Метою даного проекту є створення механізму взаємодії між органами місцевого самоврядування та громадськістю для поліпшення прозорості щодо виконання етичних норм і контролю діючих етичних стандартів.

Протягом двох робочих днів 7–8 серпня в приміщенні офісу за участі експертів проекту Айве Певкур (Естонія) та Тетяни Василевської (Україна), славутицького міського голови Юрія Фомічева, директора Психологічного центру Віктора Одиниці, команди проекту міста Славутич було проведено спільну роботу з виконання грантових проектів.

Для обміну досвідом до роботи долучилися представники ще двох команд, які впроваджують аналогічні проекти: із Віньковецького району Хмельницької області на чолі із головою Нетечинецької сільської ради Людмилою Коваль та з Бороднянського району Київської області на чолі з головою Немішаївської селищної ради Сергієм Замідрою. Вказані експерти провели заключну експертну нараду проекту «Створення Офісу підтримки громадських ініціатив у місті Славутич», метою якої було надання подальшої методологічної підтримки в реалізації проекту.

Юрій Фомічев успішно презентував реалізацію проекту міста, висловив своє бачення та завдання щодо діяльності Офісу підтримки громадських ініціатив та ребрендингу Кодексу етики. Також у складі делегацій до Славутича завітала Немішаївська молодіжна рада. Юні активісти відвідали Палац дітей та молоді, зустрілися з Молодіжною радою міста Славутич, обмінялися досвідом, довідалися про славутицькі проекти, фестивалі та конкурси, відвідали Чорнобильський музей, а по обіді вирушили на екскурсію містом.

Отже, заходи проекту майже виконані, проект наближається до завершення, а «Офіс підтримки громадських ініціатив – Офіс для кожного» продовжить працювати на постійній основі для громади Славутича.

Теги: Офіс підтримки громадських ініціатив, Юрій Фомічев, Віктор Одиница, Айве Певкур, Тетяна Василевська

Добавить в:
 
 
сайт Объява