Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » На ЧАЄС з’явилися пурифайери

На ЧАЄС з’явилися пурифайери

 
Завдяки діям профспілкового комітету на Чорнобильській АЕС суттєво покращено питний режим персоналу. Біля пунктів харчування на майданчику і в міському офісі розпочато встановлення спеціальних комплексів для поліпшення якості питної води - пурифайерів. Комплекси здатні давати як гарячу, так і холодну воду високого ступеня очищення, що надзвичайно важливо в умовах сталих останнім часом високих температур повітря.

В даний час комплекси змонтовано біля їдалень першого і другого поверхів адміністративно-побутового корпусу №1 на промисловому майданчику станції та буфету адміністративного корпусу ЧАЕС в Славутичі. Ще три пурифайери знаходяться в стадії допоставки обладнання та монтажу.

Всі комплекси було закуплено за кошти профбюджета ППО ЧАЕС. Загальна вартість склала 80 тис.грн. Як повідомила заступник голови ППО ЧАЕС Вікторія Бабак, рішення про закупівлю пурифайерів було прийняте 10 липня після розгляду на відповідній комісії профкому. Комісія також вивчила варіанти розміщення комплексів, і після численних обговорень і суперечок було обрано нинішній варіант. Встановити пуріфайери у всіх будівлях Чорнобильської АЕС не видається можливим, оскільки тільки на проммайданчику станції розташовано більше 300 будинків, значна частина з яких використовується до теперішнього часу.

Для довідки. Пуріфайери призначені для п'ятиетапного поліпшення якості питної води. На першому етапі виконується очищення від зважених часток, на другому - видалення з води хлору, поліпшення смаку і запаху води. Найскладніший - третій етап: за допомогою ультрафільтраційного фільтра і мембрани зворотного осмосу відбувається видалення з води бактерій, вірусів, розчинених мікроскопічних включень та домішок, частково - мінералів і солей. При цьому всі включення видаляються в дренажну систему. На четвертому і п'ятому етапах проводиться доочищення води від усіх тих домішок і включень, які змогли подолати перші три етапи, а також обробка води ультрафіолетом.

Теги: пурифайер, ЧАЕС, профсоюз

Добавить в:
 
 
сайт Объява