Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » З другої спроби депутати провели пленарне засідання

З другої спроби депутати провели пленарне засідання

 

Друге пленарне засідання 29-ї сесії Славутицької міської ради відбулося в залі засідань 21 липня, на нього прибуло 17 депутатів із 26-ти. Пленарне засідання провів секретар Славутицької міської ради Володимир Борисов. Нагадуємо, що заплановане засідання 14 липня не відбулося через відсутність більшої частини депутатів. З цієї причини й робота другого пленарного засідання була під загрозою.

Біля години депутати не працювали – чекали кворуму. «Ситуація з дисципліною депутатів стає системною кризою. Нам необхідно приймати важливі рішення, а чергова сесія – це можливість управляти процесами. Не всі депутати несуть таку відповідальність. Ми всі –представники територіальної громади і наша мета – благополуччя і добробут Славутича», – такими словами розпочав свій виступ голова комісії з питань правопорядку та законності М. І. Орлов.

Слід відмітити: присутні депутати цього дня працювали злагоджено і по-діловому. Були розглянуті й прийняті відповідні рішення по 27-х питанням. Затверджена Угода про партнерство між містами Тетіїв та Славутич. Розглянуті підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Славутича за І квартал 2017 року в рамках «Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутич до 2020 року» та звіт про виконання «Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Славутич до 2020 року». Внесені зміни до міського бюджету, «Програми забезпечення містобудівною документацією міста Славутич Київської області на 2016–2018 роки», «Програми забезпечення землевпорядною документацією м. Славутич на 2016–2018 роки», «Програми сприяння створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та підвищення ефективності управління житлом в м. Славутич на 2015–2017 роки».

Надана поворотна фінансова допомога комунальним підприємствам «Славутич–Водоканал», «Славутич–Електромережі». Розглянуті питання передачі комунального майна та 12-ти земельних питань. Затверджена нова назва Палацу дітей та молоді і його статут у новій редакції.

Розглядалося питання про дострокове припинення повноважень секретаря Славутицької міської ради. Депутати провели таємне голосування, за результатами якого з 14 бюлетенів один визнано недійсним, проголосували: «за» – 3, «проти» – 8, «утримався» – 2.

У «Різному» розглянуті питання щодо звернення Є. Є. Романенко стосовно відеоспостереження в початкових класах, про відшкодування середнього заробітку депутатам міської ради, про відвідування депутатами Славутицької міської ради пленарних засідань та звернення тренера-викладача з художньої гімнастики КДЮСШ.

 

Теги: міська рада, сесія, Славутич, депутати, Володимир Борисов

Добавить в:
 
 
сайт Объява