Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Запрошуємо до участі у виставці енергоефективного обладнання та енергоефективних технологій

Запрошуємо до участі у виставці енергоефективного обладнання та енергоефективних технологій

 
Вже стало доброю і, водночас, слушною та необхідною традицією щорічно проводити в Україні Європейський Тиждень Сталої Енергії (ЄТСЕ).

Цей комплекс масових заходів покликаний привертати увагу широкої громадськості до проблем ефективного використання енергоресурсів, необхідності йти у ногу з часом в контексті застосування новітніх технологій та відновлювальних джерел енергії, дбайливого ставлення до довкілля і клімату, збереження природних багатств для наступних поколінь. Насамперед, до проведення Днів та Тижнів сталої енергії заохочуються міста-підписанти Угоди мерів, для яких інформаційні кампанії задля підвищення рівня обізнаності їхніх громад у царині енергоефективності є добровільним обов’язком та щоденною практикою.

Цьогоріч урочиста церемонія відкриття Європейського Тижня Сталої Енергії відбудеться 19 червня 2017 року у м. Славутичі. На відкриття заходу завітають представники Європейського Союзу в Україні, високопосадовці обласної та міської влади, керівники донорських структур та міжнародних організацій, міські голови українських міст, громадські організації, експерти та консультанти. Співорганізаторами заходів виступить Асоціація «Енергоефективні міста України», Делегація Європейського Союзу в Україні, міжнародні донори та господарі – Славутицька міська рада.

В рамках Тижня-2017 заплановано організувати низку заходів, серед яких: виставка енергоефективного обладнання та енергоощадних технологій, XI міжнародна конференція Асоціації «Енергоефективні міста України» на тему: «Угода Мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра» тощо.

Таким чином, Ви маєте унікальну можливість презентувати свою продукцію, розповівши про її переваги під час Презентаційно-дискусійної платформи виробників енергоефективних технологій та енергоефективного обладнання, що проходитиме 19 червня 2017 року з 11.00 до 19.00 на Центральній площі міста Славутича.
Запрошуємо Вашу організацію взяти участь у Виставці енергоефективного обладнання та енергоефективних технологій!

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/ZUZcBWbMERJLQFWg2 та до 19.06.2017 сплатити організаційний внесок, що складає 3 000 або 5 000 грн. в залежності від формату вашої участі у виставці.

Інформація для оплати: КП "Агентство регіонального розвитку" АТ "УкрСиббанк" МФО 351005 Розрахунковий рахунок 26007502693401 ЄДРПОУ 32301037, призначення платежу «Організаційний внесок за участь у виставці».

Контактна інформація для обговорення формату участі у виставці: 067 405 71 43 – Шинкаренко Михайло Борисович, 066 357 98 36 – Тарасенко Вікторія Миколаївна, 045-79-2-10-90 – Приходько Анна Павлівна (бухгалтер з питань оплати оргвнеску).

Чекаємо у м. Славутичі!

Теги: Дні сталої енергії, виставка обладнання, Славутич

Добавить в:
 
 
сайт Объява