Завантаження ...
Новобудови Києва

Спорт заради здоров’я

Нещодавно, 3–4 лютого, в Броварах пройшов благодійний Кубок міста з плавання «Стайєр-Спринтер» спортивної ліги милосердя INNA-BROVARY. Турнір було приурочено до Міжнародного дня боротьби з онкологічними захворюваннями, який традиційно відмічається щорічно у всьому світі 4 лютого.

Змагання плавців пройшли на одній з найкращих арен країни – басейні «Купава». Цьогоріч Міжнародний союз боротьби з онкозахворюваннями звернувся до спортсменів всього світу провести акції на підтримку людей, які проходять лікування від онкологічних захворювань. І цей турнір – кращий спосіб висловити солідарність і підтримку таким людям зі сторони спортивної громадськості України!

Змагання були організовані та проведені відділом молоді та спорту Броварської міської ради, благодійним фондом «Інна» та колективом басейну «Купава». Представником від Славутича на цих змаганнях була 13-річна спортсменка відділення плавання КДЮСШ Валентина Хабел. Вона змагалась за програмою спринтерів, проплила 50 м вільним стилем за 29,67 секунди, показавши норматив І спортивного розряду, і стала 29-ю із 72-х спортсменок, а в плаванні на спині показала 25-й результат. Почесно та пізнавально було стояти на параді поряд із великими плавцями (кандидатами та майстрами спорту України) і слухати побажання видатних спортсменів міста Бровари – боксерів, футболістів, легкоатлетів, а головне – плавців: олімпійського чемпіона Сергія Бреуса, чемпіона світу Олега Лісогора, чемпіонку Параолімпійських ігор Інну Акопян.

Висловлюємо подяку адміністрації КДЮСШ м. Славутич і батькам Валентини Хабел, які виділили кошти для участі в даних змаганнях!

Запрошуємо всіх 24-25 лютого в басейн «Лазурний» на Кубок міста з плавання «Пам’яті героїв Чорнобиля»!