Завантаження ...
Новобудови Києва

Як дівчатка на «Валентинка» у футзал грали

В День Святого Валентина в спортивному залі ЗОШ №2 відбулась Відкрита першість ЗОШ№2 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х та 5-6-х класів. Спортивний зал був святково прикрашений, на стінах залу - розміщені плакати з інформацію про користь занять фізичною культурою та спортом.

В День Святого Валентина в спортивному залі ЗОШ №2 відбулась Відкрита першість ЗОШ№2 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х та 5-6-х класів.

Адміністрація школи досить відповідально поставилась до проведення змагань. Спортивний зал був святково прикрашений, на стінах залу - розміщені плакати з інформацію про користь занять фізичною культурою та спортом. Був музикальний супровід, що після кожної гри піднімав настрій не тільки програвшій команді, а й гостям змагань яких в спортивному залі зібралося більше 100 чоловік. Кожна команда учасниця мала своїх вболівальників, здебільшого хлопців , що прийшли з речівками та плакатами підтримати своїх однокласниць. В змаганнях прийняли участь 6 команд по три в кожній віковій категорії.

Після урочистого відкриття змагань, боротьбу за звання Чемпіона школи розпочали дівчата 3-4 класів. 3А клас і 4А клас вступили в боротьбу першими. Перемогти хотів кожен з них. І першими забили гол дівчата третього класу - Тісна Даша, перегравши захисника, вдало пробила майже в упор по воротах суперника. Та вже на початку другого тайму для дівчат третього класу почалась чорна полоса. Спочатку таж Даша зрізала м’яч в свої ворота, а потім Рождественская Настя зробила дубль. Отже загальний рахунок 3-1. Наступна гра між 3А та командою «МАКЕТ», що складалась з дівчат 2-х класів. Гра в першому таймі була досить рівною, а от другий тайм для дівчат команди МАКЕТ була суцільним жахом Сибірська Настя реабілітувалась за першу гру і забила відразу 7 м’ячів на, що інша команда забила гол престижу (Богомолова К.). Остання гра між командами 4А класу та МАКЕТ в цій віковій категорії пройшла за тим же сценарієм, що й попередня. Знову рівний перший тайм та на цей раз вже Рождественская Настя змогла забити 13 сухих м’ячів.

В цій віковій категорії команди посіли такі місця :
І місце – 4А клас ,
ІІ місце – 3А клас,
ІІІ місце – МАКЕТ.

В віковій категорії 5-6 клас першими розпочали гру 5А клас з 6А класом. В цій грі виявилось, що дівчата п’ятого класу були на голову сильнішими і в кожному з двох таймів забили по три сухих м’ячі. Голи: Григорян С-5, Шавеко Л-1. Далі гра між 6А класом та МАКЕТ, що складалась переважно з дівчат 3-4 класів, теж виявилась досить цікавою та сенсації не було. Перемогла команда МАКЕТ з рахунком 4-0. Голи на рахунку Шубіної Таї. А от гра за 1-2 місце між командами МАКЕТ та 5А класом виявилась найцікавішою та найзапеклішою. Всі два тайми на полі була напруга і кожна помилка могла бути причиною програшу. І цю помилку зробили гравці команди МАКЕТ. В кінці першого тайму Григорян Свєта забила вирішальний і єдиний гол в цій зустрічі. Хоча Шубіна Таїсія не змогла реалізувати два виходи сам на сам з кіпером суперників.

І місце – 5А клас ,
ІІ місце – МАКЕТ,
ІІІ місце – 6А клас.

Команди переможці були нагороджені медалями та грамотами. Були визначені та нагороджені спеціальними призами від компанії МАКЕТ, кращі гравці в кожній команді. Сибірська Настя (3А), Рождественская Настя (4А), Гнатенко Настя (МАКЕТ), Григорян Свєта (5А), Тісна Богдана (6А), Череповська Яна (МАКЕТ). Кожен учасник змагань отримав сувенірний подарунок від компанії МАКЕТ у вигляді календарика.

Також грамотою від комітету жіночого футболу та футзалу ДЮФЛКО був нагороджений вчитель фізичної культури ЗОШ №2 Семака В.М.. І також свій подарунок у вигляді сувенірного футбольного м’яча отримала в.о. директора школи Заікіна В.М. за підтримку в організації даного спортивного заходу.