Главная страница » Новости » Панорама » Українцям підвищать пенсії на 12-13%: у Зеленського встановили остаточний термін, коли чекати виплат

Українцям підвищать пенсії на 12-13%: у Зеленського встановили остаточний термін, коли чекати виплат

 
З березня 2020 року українських пенсіонерів очікує індексація пенсій у відповідності з прожитковим мінімумом. Збільшення пенсій анонсували в комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Так, в березні очікується збільшення пенсій на 12-13%. Голова Галина Третьякова пояснює, що в березні буде індексоване підвищення пенсій за рахунок збільшення прожиткового мінімуму. Таке підняття виплат передбачено статтею №7 законопроекту про державний бюджет України. Індексація пенсій збільшить їх на 12-13%, що становить приблизно половину від рівня інфляції в 2019 році і половину від зростання фонду зарплат.

При цьому уряду Гончарука вже вказували на необхідність скоротити розрив між реальним прожитковим мінімумом і тим, що встановлено офіційно. Лише таким чином можливо виконати конституційні зобов'язання перед пенсіонерами України.

Теги: пенсії, підвищення, терміни, виплати

Добавить в: