На сесії міської ради

Чергова, 61-а, сесія Славутицької міської ради відбулася 31 липня. На початку засідання коротко про головне доповідав міський голова. Після резонансних подій, що нещодавно трапились у місті, створена робоча група довіри. На базі виконкому (каб. 107) буде працювати офіс, куди кожен мешканець зможе звернутися з приводу слідства по справі вбивства біля кафе «Атлант». Найближчим часом у цій зоні буде встановлено дві опори з відеокамерами. 


Проводиться робота з громадськими організаціями, які зацікавлені у співпраці з міською радою із запобігання вживання наркотичних речовин. По закінченні літніх канікул розпочнеться потужна роботу щодо взагалі невживання наркотиків підлітками. Про реструктуризацію боргів. Графік реструктуризації боргів за газ виконується. Станом на 30 липня заборгованість перед «Газом України» складає 226 тис. грн, погашено боргів на суму 3 млн 300 тис. грн. Щомісячний платіж для НАК «Нафтогаз України» у липні склав 590 702 грн, за весь період погашено 10 170 630 грн. Це означає, що у нас є всі підстави бути включеними в реєстр для отримання номінацій для постачання газу на опалювальний сезон.

Триває касаційна скарга щодо процедури банкрутства КП «УЖКГ». Виходимо на переговори з радою кредиторів для укладення мирової угоди для реструктуризацію всієї заборгованості на більш сприятливих для нас умовах. Депутати ще раз звернули увагу на недосконалий механізм виділення коштів від будівництва ЦСВЯП, що спрямовані на будівництво та реконструкцію об’єктів у місті Славутич, розпорядником яких є Управління капітального будівництва Київської ОДА.

Громаду міста не влаштовують результати тендерів, що проводяться Департаментом регіонального розвитку КОДА, та фірми, які отримують перемогу в конкурсі. Міська рада не має повноважень, щоб відмінити тендер, але всі необхідні процедури для його скасування були проведені. Міському голові вдалося вирішити питання щодо укладання договорів з реконструкції ЗОШ №2 та ЗОШ №1 у Славутичі, що гарантує надходження податків до міського бюджету.

Після цього депутати приступили до розгляду питань порядку денного 61-ї сесії Славутицької міської ради VII скликання. Чимало часу зайняв розгляд питання щодо поновлення на посаді секретаря Славутицької міської ради Київської області VІІ скликання Борисова Володимира Володимировича. Депутат Радченко Олена Володимирівна нагадала присутнім історію даного питання та запропонувала задовольнити рішення Київського окружного адміністративного суду щодо поновлення на посаді секретаря Славутицької міської ради.

Начальник відділу правової та кадрової роботи Наталія Володимирівна Хропата наголосила, що є судова практика і рішення про поновлення на роботі покладається на колегіальний орган, у данному випадку – на Славутицьку міську раду, яка прийняла рішення №1320-54-VII «Про дострокове припинення повноважень секретаря Славутицької міської ради» від 14.02.2019. У результаті відкритого голосування рішення про поновлення на посаді секретаря Славутицької міської ради Київської області VІІ скликання Володимира Володимировича Борисова прийнято не було. Утой же час Славутицькою міською радою Київської області прийнято рішення щодо оскарження рішення Київського окружного адміністративного суду в апеляційному порядку.

У встановленому законодавством порядку достроково припинено повноваження депутата Славутицької міської ради Київської області VII скликання Карцева Віктора Вікторовича на підставі особистої заяви про складення ним депутатських повноважень. Були внесені зміни і до Регламентної комісії. Головою цієї комісії обрано Олену Володимирівну Радченко, Надію Василівну Могир – заступником голови комісії, членами комісії – Дмитра Анатолійовича Нестеренко і Богдана Вадимовича Сердюка. Інформацію про стан пенсійного забезпечення та легалізацію трудових відносин у місті Славутич Київської області надала Надія Михайлівна Баглай, начальник Славутицького відділу (сервісний центр) обслуговування громадян УОГ Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області.

У Славутичі нараховується 7 555 пенсіонерів, 18,1 тис. працездатного населення, а працює лише 8 800 осіб. Отже, на 100 працюючих громадян припадає 87 пенсіонерів. До речі, по області цей показник становить 134 особи. У середньому за день по місту Пенсійний фонд забезпечує виплатою пенсій близько 2,5 млн грн. Середній розмір пенсії становить 7 200 грн. За 6 місяців від сплати ЄСВ та інших платежів до ПФУ по Славутичу надійшло лише 164,7 млн грн.

Тобто власними надходженнями Славутич забезпечений лише на 52%. За даними звітності Державної фіскальної служби, загальна сума заборгованості зі сплати ЄСВ складає 9,4 млн грн. Значна частина в цих боргах – це борг фізичних осіб-підприємців, що становить 3,2 млн грн. Погіршує ситуацію наявність заборгованості з обов’язкових платежів до ПФУ, яка постійно зростає і станом на 1 липня 2019 р. становить 23,2 млн грн. Як показав здійснений Пенсійним фондом аналіз, така ситуація склалася через незадовільну поінформованість фізичних осіб-підприємців про необхідність сплати ЄСВ, а також про незастосування службами, які безпосередньо повинні цим займатися, до боржників усіх заходів стягнень, передбачених законодавством.

Керівник міської народної дружини Сергій Іванович Скороход звітував про виконання «Програми діяльності міського громадського об'єднання «Славутицька народна дружина», яка нараховує на сьогодні 63 особи. 24 рази члени громадського об’єднання брали участь в охороні правопорядку під час проведення міських заходів. Спільно з особовим складом патрульної поліції у складі зведених нарядів члени ГО «Славутицька народна дружина» здійснювали патрулювання міста, приймали участь у профілактичних заходах, спрямованих на боротьбу з розповсюдженням наркотиків, незаконним продажем неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів.

До складу зведених патрулів 3–4 рази на тиждень залучалися по 2–3 члени громадського об’єднання «Славутицька народна дружина». Фінансовий контроль за виконанням заходів, передбачених програмою, щоквартально забезпечувався з боку відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Славутицької міської ради. Депутати заслухали звіт про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутич за І квартал 2019 р. у рамках «Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутич до 2020 року».

Внесли зміни до «Програми охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік»; міської програми «Турбота»; програми фінансування пільг для окремих категорій громадян міста Славутич; «Програми будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Славутич на 2019 рік»; міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутич»; програми охорони навколишнього природного середовища; програми благоустрою міста; програми беззбиткової діяльності; положення про преміювання спортсменів та тренерів м. Славутич за високі спортивні досягнення та міський бюджет Славутича на 2019 рік.

Були також виділені кошти на встановлення двох пандусів у Чернігівському кварталі біля будинків №10 та №16. Усі питання порядку денного 61-ї сесії Славутицької міської ради VII скликання у цей день розглянуті не були, тому друге пленарне засідання заплановано в серпні

Теги: сесія, міськрада, засідання, події, звіти

Добавить в: