Главная страница » Новости » Панорама » Не можна спати ногами до дверей, а ви чули про це?

Не можна спати ногами до дверей, а ви чули про це?

 

Багато кому доводилося чути, що не варто спати до дверей ногами.  Але чим небезпечне таке розташування ліжка, багато хто не знають. Спробуємо розібратися в цьому питанні з допомогою стародавнього даоського вчення Фен-шуй.

Прикмета про те, що не можна спати ногами до дверей, з’явилася не просто так. Цьому є дуже серйозні причини. Фен-шуй попереджає: спати ногами до дверей небезпечно для вашого життя! Саме виносять ногами вперед мерців. Вважається, що двері — це портал, розділяє енергетику різних частин простору. І вікно і двері є місцями, через які може проходити негативна енергія Ша. Якщо людина спить ногами до дверей, негативна енергія Ша спрямована прямо на нього, що згубно впливає на його здоров’я і самопочуття.

Також не можна спати головою до дверей. Та ж негативна енергія впливає на сплячого і порушує його спокійний сон. Але найнебезпечніше розташування під час сну — це між вікном і дверима. В такому випадку енергія Ша безперешкодно проходить крізь людину, пронизуючи його і витісняючи його душу. Те ж стосується сну між двома вікнами або двома дверима. Під час сну людина стає особливо уразливою. Саме тому ліжко має бути розміщено в затишному місці, узголів’ям до стіни. Бажано, щоб у вашому ліжку було високе узголів’я. Поставте на підвіконня в спальні рослину, яка буде блокувати потоки негативної енергії. Над дверима повісьте захисні талісмани.

Вибирайте для спальні найбільш щільні і важкі штори. А двері обов’язково закривайте на ніч.

Теги: не можна спати ногами до дверей, чому не можна спати до дверей ногами

Добавить в: