Главная страница » Новости » Панорама » Хто отримує доплати до пенсій

Хто отримує доплати до пенсій

 

Пенсіонери в нашій країні яким виповнилося 75 років починаючи з наступного року стануть отримувати до своєї пенсії доплати. 

Про це, заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі “112 Україна”, пише “Цинічний Львів”.

“Ми працюємо над цим питанням. Перший крок ми зробили для пенсіонерів старше 80 років. І в наступному 2021 році буде обов’язково зроблено підвищення, це буде адресне підвищення для категорії 75+ пенсіонерів”, – заявила міністр.

В с 1 сентября вступают в силу льготы...

Хто і скільки отримає
Вона зазначила, що у 2020 році Верховна Рада прийняла два закони, згідно з якими люди у віці від 80 років додатково отримали не тільки доплату в 1000 грн, яка була надана одноразово майже 5 млн пенсіонерів, а й доплату в розмірі 500 грн на місяць до пенсії довічно, а з 2021 року Кабінет міністрів і Верховна Рада України планують ввести доплати до пенсій для пенсіонерів у віці від 75 років.

Мінімальна пенсія
Мінімальна пенсія в Україні з 1 вересня зросла на 110,8 грн – до 2000 грн. Мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, зросте з 1889,20 гривні (4723 гривні х 40%) до 2 тисяч гривень (5 тисяч гривень х 40%). Для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

Нагадаємо, в Україні скасують “соціальні” пенсії.

Теги: отримання, пенсія, 75 років, доплата

Добавить в: