Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Ці поради допоможуть унікнути хвороби Альцгеймера

Людський мозок здатен на більше, чим ми наразі маємо. Його здібності до кінця не вивчені ще. Але можна позбутися і того, що маєшь, якщо зіткнешься з хворобою Альцгеймера, Деменцієй. Деменція викликає жахливі наслідки, такі як: – Втрата пам’яті, – Повільні міркування – Складність в вираженні думки – Раптові ....

 

Людський мозок здатен на більше, чим ми наразі маємо. Його здібності до кінця не вивчені ще. Але можна позбутися і того, що маєшь, якщо зіткнешься з хворобою Альцгеймера, Деменцієй.

 Деменція викликає жахливі наслідки, такі як:

– Втрата пам’яті

– Повільні міркування

– Складність в вираженні думки

– Раптові зміни в поведінці

Імовірність появи таких симптомів, як прояв хвороби Альцгеймера, становить від 60% до 70%.

Однак це можуть бути і симптоми хвороби Паркінсона, щитовидної залози, травми голови, депресії, зміни судин, надмірне вживання фармацевтичних препаратів і дефіцит вітамінів. Тому, якщо ви помітили будь-які ознаки деменції, зверніться до лікаря якомога швидше. Ось чому, в цьому випадку, профілактика – найкраща стратегія.

Так, ви можете зміцнити свій мозок і захистити його від дегенеративних захворювань, в тому числі від хвороби Альцгеймера.

1. Мінімізувати використання антихолінергічних препаратів
Проблема з цими препаратами полягає в тому, що вони зменшують парасимпатичні нервові імпульси. Для тих, хто не знає, парасимпатична система має функцію управління процесами, які відбуваються, коли тіло спить. Тобто, це ті нерви, які відповідають за м’язи легень, сечовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту та інших частин тіла. Більшість призначених снодійних, антиалергічних препаратів, антидепресантів і серцевих препаратів володіють сильною антихолінергічною дією в організмі.

Існують дослідження, які показують, що регулярне використання антихолінергічних препаратів значно збільшує ризик розвитку деменції. З цієї причини багато медичних працівників у всьому світі намагаються повідомити своїх пацієнтів про небезпеку цих ліків і про те, як обмежити їх використання.

2. Вітамін D
Багато досліджень виявили тісний зв’язок між рівнем недоумства і низьким рівнем вітаміну D. Постарайтеся піддавати себе ніжному сонцю і вживати добавки вітаміну D (дозування узгодьте з вашим лікарем). Це дозволить уникнути багатьох проблем з головним мозком і не тільки.

3. Омега 3
Його відсутність в раціоні людини може викликати проблеми в мозку.

4. Вітаміни групи В
Вітаміни, такі як B12, B6 і фолієва кислота, допоможуть знижувати рівень молекули гомоцистеїну (HC). Високе завантаження НС значно збільшує шанси людини на розвиток судинних проблем. Крім того, це призводить до когнітивного зниження в міру старіння організму. Включайте в свій раціон харчування продукти багаті вітамінами В.

5. Фізична активність
Це допомагає запобігти багатьом захворюванням. Піші прогулянки і їзда на велосипеді протягом 30 хвилин щодня цілюще впливає на весь організм, особливо на головний мозок.

6. Тренуйте свій мозок
Киньте виклик своєму мозку, вирішуючи кросворди, головоломки або навіть вивчаючи іноземну мову – це може уповільнити погіршення пам’яті. Недавнє дослідження показало, що люди, які знають більше однієї мови, мають ясний розум до глибокої старості, ніж ті хто знає тільки рідну мову.

7. Скорочення кількості алкоголю і куріння.
Всім відомо, що ці дві звички можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. У курців на 45% вище ризик розвитку хвороби Альцгеймера в порівнянні з некурящими. У людей, які п’ють алкоголь, також частіше розвивається деменція, особливо якщо споживання надмірне.

8. Захищайте голову від травм
Травми збільшують ризик хвороби Альцгеймера, тому будьте дуже обережні. Всякий раз, коли ви займаєтеся спортом: скейтборд, роликові ковзани, велосипед, використовуйте шолом для захисту.

9. Спілкування
Хороша взаємодія з людьми захищає мозок від негативних наслідків. Спілкуйтеся з друзями і родичами, як можна більше і регулярно.

10. Контроль ваги, рівня холестерину і артеріального тиску
Це завжди добре – ідеальна вага і збалансовані гормональні показники. Серйозні зміни цих показників можуть викликати інсульт і проблеми з серцем.

Правильне харчування, багате рибою, овочами, горіхами і насінням, значно скорочують ризик розвитку деменції.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: