Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Робіть добру справу - беріть участь у флешмобі!

Робіть добру справу - беріть участь у флешмобі! 

Славутицький міський центр соціальних служб запрошує усіх бажаючих приєднатися до флешмобу! Для участі необхідно (при наявності) надіслати тематичне фото/відео або історію «доброї справи», відмітити у коментарях когось із своїх друзів, знайомих щоб вони теж могли долучитися до даної акції.

Про це повідомили на сторінці Славутицької міської ради.

1. Робіть добру справу – будь-який вчинок, який призведе до посмішки, до повернення віри у людство. Це може бути допомога ближньому, внесок у благодійний фонд, піклування про тварин, навіть комплімент незнайомій людині!

2. Викладайте фото, відео або опис зробленої вами справи з хештегом #«Час творити добрі справи!»

3. Передавайте «естафету добра» будь-кому, хто хоче зробити життя інших кращим. Надсилати свої фото(відео)або історії потрібно до 19.02.2021 включно, на електронну адресу центру csssdm@slav.gov.ua або розмістити у коментарях під відповідною публікацією на офіційній сторінці центру у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/SMCSSSDM/ Надіслані фото/відео та історії будуть розміщені

Організатором у засобах масової інформації та соціальній мережі Фейсбук.Також запрошуємо благодійників долучитися до даного заходу, з метою надання підтримки та допомоги для потребуючих сімей!

Теги: славутич, добрі справи, флешмоб

Добавить в: