Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » У Славутичі будуть перевіряти систему оповіщення

У Славутичі будуть перевіряти систему оповіщення

 


20 листопада у місті Славутичі з 14.00 до 15.00 години відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення буде проведено перевірку міської системи централізованого оповіщення з запуском електричних сирен та радіовузлів. 

Почувши сирену, зберігайте спокій - вашому здоров'ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо, уважно прослухайте мовне оповіщення сигналу "Увага всім" і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів та особливо людей похилого віку.

Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій - це передача інформації по мережі провідного мовлення (тобто передачи повідомлення за допомоги сирен), а також через мережі радіомовних станцій  і телебачення.

Після подачі звукових сигналів (сирен) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію. Почувши со=игнал сирен, потрібно увімкнути радіо або телевізор і уважно слухати повідомлення центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту. Прослухавши уважно інформацію кожен громадян повинен діяти без паніки та метушні з отриманими інструкціями. 

Але завтра буде лише перевірка міської системи центрального оповіщення, тому не варто переживати!Британ Дар'я

Теги: оповіщення, славутич, НС

Добавить в: