лом

З міської наради

 

4 листопада відбулась загальна міська нарада з питань міського господарства.

Коротко про головне доповів міський голова Юрій Фомічев. В ніч з 2 на 3 листопада виникла пожежа біля заводу «Вітава», яку ліквідували пожежники 63-ї ДПРЧ. Звертаючись до керівників міських організацій, міський голова наголосив на необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки на об’єктах та у навчальних закладах міста. Додаткову інформацію про пожежу надали начальник відділу НС та ЦЗН виконавчого комітету Вадим Зуй та представник Славутицького міського сектору ГУ ДСНС Ілля Литвиненко.
Завершується будівництво спортивного майданчика біля школи №4.

Гумове покриття буде закуплене цього року, а вже в наступному році майданчик введуть в експлуатацію. Прозвучала пропозиція міського голови переобладнати діючий майданчик зі штучним покриттям та території ЗОШ №4 під тенісний корт. У наступному році планується ремонт підтрибунних приміщень стадіону та безпосередньо самих трибун.

Наступного року в Славутичі відбудеться масштабний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «#ГогольFest», який входить у топ-5 фестивалів Європи.

Щодо загальних питань доповіли керівники установ, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету.

Завершився конкурс із визначення виконавця з вивезення побутових відходів, переможцем стало приватне підприємство «ЕКО ТРАНС СЛАВ». Виконавчим комітетом з підприємством укладено договір, який вступає в силу з 1 січня 2020 року. Затверджений тариф на вивезення побутових відходів для підприємств почне діяти вже з 1 січня, для населення – з 1 травня. До 1 травня виконавцем послуги з вивезення побутових відходів для населення залишається КП «ЖКЦ».

Про зміни у квитанціях з нарахуваннями за водопостачання та водовідведення доповів директор КП «Славутич−Водоканал» Костянтин Джалалян. Відтепер і ті мешканці, в яких вже стоять лічильники води, будуть отримувати квитанції «місяць в місяць».
Головний лікар Славутицької міської лікарні Олексій Ладижев вкотре закликав славутичан вакцинуватися, в тому числі й від грипу.

Тамара Нездемовська повідомила, що наразі планове щеплення пройшли лише 88 славутичан, із них 20 дітей та 68 дорослих.

Директорка КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова повідомила про заплановані заходи на наступний рік. Вона нагадала, що для славутичан щочетверга о 19.00 в Офісі підтримки громадських ініціатив проводиться кінопоказ або EnglishSpeakingClub, усі бажаючі можуть долучатися до змістовного проведення дозвілля.

Більше інформації з наради − за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=AQsitMsJiK8 (канал YouTube slavutichmvk).

Теги: міська нарада, питання, підприємства

Добавить в: