Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Про рішення, котрі прийнято на засіданні виконкому

Про рішення, котрі прийнято на засіданні виконкому

 

Засідання виконавчого комітету відбулося 5 вересня. Міський голова Юрій Фомічев зосередив увагу на забезпечення освітнього процесу в нашому місті. Розпочався новий навчальний рік, у закладах загальної середньої освіти нараховується 2167 учнів.

Є питання, що потребують доопрацювання – недоотримані підручники для учнів 11-х класів та нові парти для НУШу (Нова Українська Школа). Підприємства мають великі навантаження і не встигають вчасно виконувати державні замовлення та вже до кінця вересня постачальники планують виконати свої зобов’язання. Триває ремонт внутрішніх приміщень школи №2. Тимчасово учні 1-ого класу навчаються в дитячому садочку «Джерельце», решта учнів – у школі №3. Окрім залучених коштів від будівництва ЦХОЯТ, на підготовку до нового навчального року з місцевого бюджету виділено 2,5 млн грн. Проблематична й оптимізації закладів освіти, питання перезріло і потребує непростого рішення. Зменшується кількість дітей у закладах освіти, а освітня субвенція не покриває всіх видатків на забезпечення навчального процесу. З місцевого бюджету забезпечується утримання всіх закладів освіти. На 2020 рік є пропозиція Мінфіна довести середню наповнюваність класів до 27 учнів.

Начальник управління освіти і науки Наталія Швець запропонувала затвердити мережу закладів освіти міста на 2019/2020 навчальний рік. У закладах загальної середньої освіти Славутича маємо 90 класів. Відповідно, у школі №1 – 28 класів, де навчається 648 учнів; у школі №2 – 9 класів (185 учнів); у школі №3 – 18 класів (490 учнів); у школі №4 – 22 класи (578 учнів); у ліцеї – 13 груп (267 учнів). Для 196 школярів відкрито вісім груп продовженого дня. Інклюзивні класи мають школи №1, №4. У Палаці дітей та молоді 966 вихованців відвідують 39 гуртків, секцій, студій, інших творчих об’єднань. У Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі 563 учня займаються у відділеннях художньої гімнастики, стрибків на батуті, плавання, дзюдо, боксу, футболу, футзалу, важкої атлетики. 848 дітей перебувають у шести закладах дошкільної освіти.

Про підготовку до опалювального сезону та стан сплати за житлово-комунальні послуги доповідали Олександр Куделін та Роман Полтавський. До 15 вересня житловий фонд буде підготовлено до опалювального сезону. На 98% центральна котельня та на 89% теплові мережі до опалювального сезону готові. Порядок запуску тепла вже розроблено. Турбує питання заборгованості населення за комунальні послуги. Борг населення складає 16,8 млн грн.

З метою забезпечення економічного і соціального розвитку Славутича, залучення інвестицій в економіку міста, створення нових робочих місць у сфері виробництва, на виконання Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», що реалізується в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» члени виконавчого комітету одноголосно затвердили положення про умови перебування суб’єктів підприємництва на території Інноваційного індустріального бізнес-парку м. Славутич та порядок проведення конкурсу для надання поворотної фінансової допомоги суб’єктам інноваційного та початкового бізнесу.

Рішенням виконкому створена комісія з огляду будівлі, що знаходиться за адресою: вулиця 77-ї Гвардійської дивізії, 7/9 (інфекційне відділення). Комісія повинна винести рішення про придатність цієї будівлі для постійного проживання та можливості переведення її до житлового фонду.

Начальник відділу комунальної власності, орендних відносин та приватизації Наталія Величковська запропонувала погодити КП «ЖКЦ» укладання з ТОВ «Партнер-Офіс» договору оренди нежитлового приміщення магазину «Сюрприз» площею 227 м², що знаходиться за адресою: м. Славутич, Тбіліський квартал, 1, для розміщення магазину з продажу непродовольчих товарів та офісу, строком дії 10 років. Таким чином, заполітизоване питання вирішено в правовому полі й на користь громади міста.

Враховуючи колізії в діючому законодавстві, заступник міського голови Олександр Линкевич запропонував прийняти рішення «Про забезпечення імунізації дитячого населення м. Славутич». На сьогодні 18 дітей отримали довідки про те, що не можуть відвідувати заклади освіти. Більшість батьків розуміють важливість даного питання, тільки за минулий місяць зроблено 550 щеплень. Управлінню освіти і науки, відділу охорони здоров’я запропоновано продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості про необхідність здійснення профілактичних щеплень.

Відділ інформації

Теги: славутицький виконком, юрый Фомічев

Добавить в: