Главная страница » Новости » Новости Славутича и региона » Енергокооператив «СонячнеМісто» запускає краудфандинг 15 серпня!

лом

Енергокооператив «СонячнеМісто» запускає краудфандинг 15 серпня!

 
 

Після довгої підготовки, розрахунків, перевірок, походів за технічними умовами та інших процедур нарешті маємо для вас хороші новини – ми розпочинаємо краудфандингову кампанію проекту!

Із 15 серпня кожен зможе придбати паї «СонячногоМіста» і стати співвласником сонячної електростанції та інвестором енергетичного сектору. І все це – при мінімальному внеску всього в 1000 євро. «СонячнеМісто» – це муніципальний енергокооператив у місті енергетиків Славутичі. Після збору коштів ми розташуємо свою сонячну електростанцію на трьох муніципальних дахах у місті, а інвестори матимуть змогу отримувати прибуток від продажу електроенергії завдяки «зеленому тарифу».

Громадянин-інвестор

Наша особливість полягає в тому, що ми надаємо можливість стати інвестором усім охочим – саме тому ми встановили низьку вартість одного паю – всього 1000 євро. Ми вважаємо, що внутрішній малий вкладник є настільки важливим, як і великий інвестор. Тому «СонячнеМісто» надає можливість якомога ширшому колу громадян скористатись «зеленим тарифом» і будувати народну енергетику.

Два тижні славутичан

Енергетичний кооператив розташує свою сонячну електростанцію на 3-х муніципальних дахах у місті енергетиків Славутичі. Саме тому ми надаємо першочергове право інвестувати мешканцям цієї чудової громади. Охочі з інших міст зможуть придбати паї з 29 серпня 2019 року. Протее вже зараз можна записуватися в реєстр «ранніх пташок», щоби першими отримати можливість інвестувати.

Фінансові деталі

Фінансові деталі роботи кооперативу (фінплан, скільки можна заробити при різних розмірах інвестицій) ми оприлюднимо з 12 серпня 2019 року для «ранніх пташок», а також публічно на сайті «СонячногоМіста» з 15 серпня. Крім того, ми детально обговорюватимемо економіку проекту під час презентацій. Перша презентація у Славутичі відбудеться 15 серпня о 19 годині на 2-му поверсі ресторану “Старий Таллін”, у Києві – 3 вересня.

Джерело: http://solartown.com.ua

Теги: енергокооператив, сонячне місто, краудфвндинг

Добавить в: